ایستگاه خبر

۳۰۶ میلیون SHIB در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده است، ۵۰۰ میلیون توکن دیگر امروز از بین می‌رود

حساب توییتر @Shibburn این خبر را منتشر کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۰۶.۱ میلیون توکن SHIB به کیف پول‌های «دوزخی» ارسال شده است تا برای همیشه از گردش خارج شوند. انتظار می‌رود ۵۰۰ میلیون SHIB دیگر نیز امروز از بین برود.

در همین حال، جامعه‌ای که دومین ارز دیجیتال بزرگ سگ‌ها معروف به «قاتل دوج کوین» را در اختیار دارد، از نظر تعداد دارندگان به بالاترین حد خود رسیده است.

۳۰۶.۱ میلیون SHIB از بین رفته است

حساب توییتری Shibburn با استناد به وبسایت خود که داده‌های مربوط به سوزاندن SHIB را از طریق اتراسکن منتشر می‌کند، در توییتی نوشت که در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع ۳۰۶,۱۰۴,۳۴۷ SHIB به کیف‌پول‌های غیرقابل دسترس ارسال شده است که هیچ‌کس نمی‌تواند آن‌ها برداشت یا خرج کند.

بنابراین، یک بخش بزرگ دیگر از SHIB از عرضه در گردش خارج شد که در ابتدا به رقم خیره کننده یک کوادریلیون رسید. برای سوزاندن این تعداد توکن، جامعه به ۳۰ مرحله انتقال به کیف پول‌های غیرقابل مصرف نیاز داشت.

از ۳۰۶.۱ میلیون SHIB ذکر شده که به طور دائم در کیف پول‌های بلااستفاده قفل شده‌اند، بیشترین بخش توسط شرکت Bigger Entertainment و مدیر عامل آن، استیون کوپر، به یکی از این آدرس‌ها منتقل شد.

در طول جشن سوزاندن توکن‌ها که در روز ولنتاین برگزار شد، آن‌ها در مجموع ۲۴۰,۱۹۲,۷۰۱ توکن را در یک پخش زنده یوتیوبی از بین بردند.

در ۱۴ فوریه کوپر در توییتر اعلام کرد که نزدیک به یک میلیارد توکن شیبا اینو به طور کلی در این هفته سوزانده خواهد شد. ۲۴۰.۱ میلیون توکن را Bigger Entertainment نابود کرد و امروز، در ۱۵ فوریه،  پلتفرم بازی @۳۱۷_key تقریباً ۵۰۰ میلیون SHIB را از طریق یکی از بازی‌های تلفن همراه خود – Bricks Buster – خواهد سوزاند. کوپر فرض کرد که نزدیک به یک میلیارد SHIB ممکن است در این هفته سوزانده شود و از جامعه خواست برای رسیدن به دو میلیارد در هفته آینده تلاش کنند.

با این حال، حساب @۳۱۷_key توییت کرده است که مقدار کل SHIB که امروز سوزانده می‌شود کمی کمتر از آن است: ۴۱۵,۵۵۵,۷۲۵ توکن.

تعداد دارندگان SHIB به بالاترین حد خود رسیده است

سرویس داده WhaleStats اعلام کرده است که جامعه SHIB گسترش یافته است و اکنون تعداد کلی آدرس‌هایی که Shiba Inu را در خود جای داده‌اند به اوج تاریخی جدید ۱,۱۷۵,۰۷۸ رسیده است.

به طور کلی، ۱۰۰۰ نهنگ برتر ETH اکنون مجموعاً ۵۴,۴۶۲,۰۵۱,۲۳۱,۴۸۸ توکن Shiba Inu به ارزش ۱,۶۰۱,۳۸۰,۱۱۸ دلار را در اختیار دارند.

 

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba

 

Source

https://coiniran.com/?p=49805
دکمه بازگشت به بالا