ایستگاه خبر

مایک نووگراتز معتقد است که موسسات هنوز جیب خود را از بیت کوین پر نکرده‌اند!

مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیرعامل Galaxy Digital بر این باور است که پذیرش موسساتی بیت کوین هنوز در ابتدای راه است. او اخیرا در مصاحبه‌ای ابراز داشته که موسسات هنوز جیب خود را از بیت کوین پر نکرده‌اند. او اظهار می‌دارد که اینک موسساتی وارد این فضا می‌شوند که شش ماه قبل و یا یک سال قبل در این فضا نبوده‌اند.

اخیرا بیت کوین حرکت صعودی عظیمی داشت و این رمز ارز توانست در ۸ ژانویه به قله ۴۲ هزار دلار برسد. بعد از این حرکت صعودی، یک اصلاح برجسته روی داد و قیمت بیت کوین تا ۳۰۲۷۱ دلار پایین آمد. نووگراتز معتقد است که در کف‌ها خرید انجام خواهد شد و یک حرکت صعودی به سمت ۵۰ هزار دلار در آینده‌ای نزدیک شکل خواهد گرفت.

این کارآفرین همچنین به تغییر مهمی در پویایی بازار بیت کوین اشاره می‌کند و آن انتقال این رمز ارز از سرمایه‌گذاران خرد به موسسات است که اغلب دید بلند مدت‌تری به نسبت این رمز ارز دارند. او می‌گوید که اگر یک شرکت بیمه بیت کوین بخرد، طبیعتا آن را برای دو ماه نمی‌خرد و دید بلند مدتی به نسبت آن خواهد داشت.

مایک نووگراتز همچنین به بحران دیگری در فضای بیت کوین اشاره می‌کند و ابراز می‌دارد که سازمان‌هایی مانند Grayscale با ذخیره کردن و محبوس کردن بیشتر این رمز ارز، بر ارزش آن می‌افزایند. او در ادامه می‌افزاید که سهام Grayscale را می‌توان به آسانی و با قیمت کمتری معامله کرد، در صورتی یک صندوق قابل معامله در بورس موجود باشد. این میلیونر بیت کوین را به عنوان وسیله‌ای برای ذخیره ارزش می‌بیند و ادعا می‌کند که رمز ارز‌های دیگر در آینده برای پرداختی‌ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت. او اظهار می‌دارد که افراد در آینده با استفاده از پولی که امروز قیمتش یک دلار است و فردا قیمت آن دو دلار می‌شود، کفش نمی‌خرند. منظور نووگراتز این است که در آینده احتمالا از بیت کوین برای پرداختی‌ها کمتر استفاده خواهد شد. نظر شما چیست؟ آیا هجوم موسسات به سمت بیت کوین ادامه خواهد یافت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43182
دکمه بازگشت به بالا