ایستگاه خبر

MicroStrategy بیش از ۰.۴درصد کل بیت کوین در حال گردش را خواهد داشت!

هفته گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه MicroStrategy می‌خواهد مقدار بیت کوین بیشتری بخرد. این خبر در جهان بیت کوین بسیار تکان‌دهنده بود و غوغا به پا کرد. MicroStrategy یک سازمان خدمات تجاری و تحلیلگر واقع در ایالات متحده است. این سازمان در چند ماه گذشته برای حفاظت از خزانه خود بیش از ۴۵۰ میلیون دلار بیت کوین خریده است. این شرکت پول نقد زیادی در دست داشت و به دلیل شرایطی که پیش آمد، تصمیم گرفت که در بازار رمز ارز‌ها سرمایه‌گذاری کند. پیش‌بینی می‌شود که این شرکت بیش از ۰.۴ درصد کل بیت کوین در حال گردش را در اختیار داشته باشد.

بسیاری تصور می‌کردند که اقدام این شرکت برای خرید بیت کوین احمقانه است، اما این سیاست تاکنون بسیار خوب جواب داده است. موجودی این شرکت از زمان اولین خرید بیت کوینش تا به حال به اندازه ۱۰۰ درصد رشد داشته است. به نظر می‌رسد که اینک تقاضای بیشتری برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین در این شرکت وجود داشته باشد. این سازمان هفته گذشته اعلام کرد که ۶۵۰ میلیون دلار را در نتیجه فروش بدهی جمع‌آوری کرده است و با این سرمایه بیت کوین خواهد خرید.

به زودی بیش از ۰.۴ درصد بیت کوین در حال گردش متعلق به MicroStrategy خواهد بود

تحلیل‌هایی که در سازمان Messari انجام شده است، نشان می‌دهند که این سازمان بعد از این خرید خود حدودا ۰.۴ درصد کل بیت کوین در حال گردش را متعلق به خود خواهد کرد. این خرید باعث خواهد شد که MicroStrategy بیش از یک میلیارد دلار بیت کوین داشته باشد که این مقدار قابل‌توجهی است.

دوقلوهای وینکلووس (Winklevoss) نیز حدود ۰.۴ درصد کل بیت کوین در حال گردش را در اختیار دارند. سرمایه‌گذاران بزرگی مانند چمث پالیهاپیتیا (Chamath Palihapitiya) نیز انتظار می‌رود که بخش عظیمی از عرضه موجود این رمز ارز را داشته باشند. بسیاری معتقدند که ورود MicroStrategy به این عرصه باعث می‌شود که شرکت‌های دیگر هم به این بازار بپیوندند. قطعا بسیاری از شرکت‌ها نمی‌خواهند که از قافله عقب بمانند و به زودی وارد این بازار نوظهور خواهند شد.

نظر شما چیست؟ ورود سرمایه‌گذاران موسساتی به فضای رمز ارز تا چه حد می‌تواند مفید باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42634
دکمه بازگشت به بالا