ایستگاه خبر

آیا پس از تسلا، مایکرواستراتژی هم بیت کوین‌های خود را می‌فروشد؟

مایکرواستراتژی (MicroStrategy) گزارش مالی سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ را منتشر کرده که در آن آمده است، این شرکت اکنون ۹۱،۵۷۹ بیت کوین دارد.

مدیر عامل شرکت، مایکل سیلور، در ادامه توضیح داد که نتایج سه ماهه اول، نشان می‌دهد رویکرد دوجانبه‌ی آن‌ها برای تجارت منظم و داشتن بیت کوین را عملی شده است. آقای سیلور از طریق بیانیه‌ی زیر مسیر پیش روی شرکت را شرح داد:

«نتایج سه‌ماهه‌ی اول مایکرواستراتژی مثالی بارز بود که استراتژی دوجانبه شرکت ما برای رشد تجارت نرم‌افزار تجزیه و تحلیل شرکت و کسب و نگهداری بیت کوین، سود قابل توجهی برای سهامداران ایجاد می‌کند. ما طی سال‌های گذشته یکی از محکم‌ترین بخش‌های عملیاتی را در تجارت نرم‌افزار خود داشته‌ایم … ما همچنین از استراتژی‌ای که در برابر بیت کوین اتخاذ کرده‌ایم راضی هستیم.»

مایکرواستراتژی ممکن است بیت کوین‌های خود را افزایش یا کاهش دهد

در این گزارش، آقای سیلور تکرار کرد که مایکرواستراتژی همچنان که به دنبال ایجاد سود مازاد برای سهامداران است، و به خرید و نگهداری بیت کوین بیشتر ادامه خواهد داد.

با این حال، این گزارش ادامه می‌دهد که شرکت مایکرواستراتژی ممکن است مقادیر بیت کوین خود را در آینده افزایش دهد یا بفروشد:

«در دوره‌های آینده، مایکرواستراتژی ممکن است بیت کوین‌های بیشتری خریداری کند و سهام بیت کوین خود را افزایش دهد، یا بیت کوین‌های خود را بفروشد و دارایی کلی بیت کوین خود را کاهش دهد.»

اخبار فروش بیت‌ کوین‌های تسلا ممکن است انگیزه اعلام موضع مایکرواستراتژی باشد

لازم به ذکر است که مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی، مایکل سیلور، معتقد است ذخیره‌ی بیت کوین این شرکت ارزش بیشتری نسبت به طلا دارد. اقدام تسلا برای فروش برخی از بیت کوین‌هایش منجر به هیاهویی در شبکه‌های اجتماعی شد و ممکن است این اخبار تسلا مبنی بر فروش ۲۷۲ میلیون دلار بیت کوین، انگیزه این شرکت برای انتشار بیانیه‌ای مبنی بر احتمال فروش بیت کوین در آینده باشد.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی – مقایسه تخصصی بهار ۱۴۰۰

 

Source

https://coiniran.com/?p=45389
دکمه بازگشت به بالا