مایکرواستراتژی بیت کوین - کوین ایران
زهرا مسگریان | 2022.08.03

علیرغم کناره‌گیری مدیرعامل مایکرواستراتژی رویکرد این شرکت درباره بیت کوین تغییر نخواهد کرد

مایکل سیلور در تاریخ 8 آگوست از سمت مدیرعاملی مایکرواستراتژی کناره‌گیری می‌کند، اما این شرکت می‌گوید که چشم‌انداز آن، علی‌رغم ضررهای بزرگ مربوط به دارایی‌های دیجیتال در سه ماهه دوم، برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین تغییر نخواهد کرد.

این شرکت نرم‌افزاری با کاهش ارزش بیت‌کوین، در سه‌ماهه دوم سال 2022، متحمل ضرری به ارزش 918 میلیون دلار شد. پیش از این هم، این شرکت در گزارش سه‌ماهه‌ اول سال خود، از زیان 425 میلیون دلاری خبر داده بود. به این معنا، درآمد این شرکت در مقایسه با سه‌ماهه دوم سال جاری 2.6 درصد کاهش یافته است.

با کناره‌گیری مایکل سیلور، فانگ لی (Phong Le)، مدیرعامل جدید مایکرواستراتژی گفت برنامه‌های این شرکت برای نگهداری طولانی‌مدت بیت کوین تغییر نخواهد کرد.

سیلور به ریاست کمیته سرمایه‌گذاری شرکت ادامه خواهد داد، او روز سه‌شنبه گفت تلاش‌های خود را برای حمایت از بیت کوین افزایش می‌دهد. سیلور به تحلیلگران گفت که تغییر نقش‌ها یک موفقیت برای همه افراد مرتبط با این شرکت است.

اندرو کانگ، مدیر امور مالی بیت کوین، در تلاش برای جلوگیری از سؤالاتی در مورد کاهش قیمت بیت کوین، گفت که این شرکت وثیقه کافی برای تعهد در صورت بروز هرگونه نوسان بیشتر در بازارهای کریپتو را دارد.

تصمیم در مورد جانشینی فانگ لی هفت سال در جریان بود—از زمانی که لی به شرکت ملحق شد و از نزدیک با سیلور در پروژه‌های مختلف کار کرد.

سیلور در سخنان آغازین خود به شنوندگان گفت که موج فعلی‌ای که ارزهای دیجیتال با آن مواجه است برای این طبقه دارایی در میان‌مدت و بلندمدت خوب است. او گفت که نابودی سلسیوس، وویجر و 3AC شیوه‌های تجاری خطرناک را از بازار حذف و مقدمات نظارتی را آغاز کرده است، به عقیده او این موج جدید در درازمدت برای بیت کوین مفید خواهد بود.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۵ مرداد) – بازگشت کوتاه‌مدت اعتماد سرمایه‌گذاران به بازار بیت کوین

 

Source