ایستگاه خبر

مدیرعامل Microstrategy: بیت‌کوین 100 برابر رشد خواهد کرد!

مدیرعامل Microstrategy اظهار داشت که قیمت بیت‌کوین از ارزش فعلی تا 100 برابر رشد خوهد کرد و این رمز ارز به یک کلاس دارایی 100 تریلیون دلاری بدل خواهد گشت. وی معتقد است که بیت‌کوین درحال سبقت گرفتن از طلا به‌عنوان دارایی ذخیره‌ی ارزش است و قوانین تنظیم‌کننده‌ی فعلی موجب نگرانی‌اش نشده است.

بیت‌کوین و طلا، برنده و بازنده‌ی دارایی‌ ذخیره‌ی ارزش

درحال حاضر Microstrategy بیش از 114042 عدد بیت‌کوین دراختیار دارد. وی بیان داشت که شرکت وی قصد دارد همچنان به خرید و انباشت بیت‌کوین ادامه دهد و منتظر آن نیست که قیمت آن با کاهش روبرو شود.

وی درباره‌ی آنکه آیا بیت‌کوین درحال پیشی گرفتن از طلا است یا در آینده از آن سبقت خواهد گرفت، با اشاره به برتری‌های بیت‌کوین به طلا ازقبیل سهولت جابه‌جایی و هزینه‌ی کم ذخیره اظهار داشت:

«پیروزی بیت‌کوین دربرابر طلا کاملا واضح است و این روند ادامه خواهد داشت، در همین دهه طلای دیجیتال جایگزین طلای سنتی خواهد شد.»

Michael Saylor گفت که قوانین تنظیم‌کننده ازقبیل لایحه‌ی بحث برانگیز 1 تریلیون دلاری زیرساخت‌ها درحال حاضر موجب نگرانی وی نخواهد شد. وی مدعی شد که رویای تمام موسسات استفاده از بیت‌کوین به‌عنوان یک ذخیره‌ی ارزش است و تاکید کرد که بیت‌کوین تنها گزینه‌ی موجه اخلاقی، قانونی و فنی برای این منظور درمیان تمام دارایی‌های رمزنگاری است.

افزایش 100 برابری قیمت بیت‌کوین

Saylor چشم‌انداز خود را درباره‌ی قیمت آینده‌ی بیت‌کوین با اشاره به این نکته که اگر قیمت این رمز ارز هر سال 2 برابر شود این‌گونه مطرح نمود:

«در پایان دهه‌ی فعلی بیت‌کوین جایگزین طلا خواهد شد و سپس جایگاه شاخص‌های پولی را تصاحب می‌کند. پس از آنکه بیت‌کوین بتواند در معاملات ملکی، اوراق بهادار و سهام استفاده گردد تبدیل به یک دارایی 100 تریلیون دلاری شده و بنابراین قیمت آن 100 برابر ارزش فعلی خواهد شد.»

 

پیشنهاد مطالعه: آیا ظهور NFTهای بیت‌کوین روی بلاک‌چین استکس موفقیت‌آمیز خواهد بود؟

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا