ایستگاه خبر

شرکت میکرو استراتژی ۵۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید!

طبق پرونده‌های امروز SEC، شرکت هوش تجاری میکرو استراتژی MicroStrategy، ۲۷۵۴ بیت کوین با قیمت ۱۹۴۲۷ دلار به ازای هرکدام خریداری کرده است. یعنی ارزش کل بیت کوین‌هایی که خریداری کرده است تقریبا ۵۰ میلیون دلار می‌شود. مدیرعامل میکرو استراتژی مایکل سیلور (Michael Saylor) این خرید هنگفت را در توییترش تایید کرد.

این کمپانی پیش‌تر در اوایل ماه آگوست ۲۵۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده بود و هنگامی که قیمت بیت کوین در محدوده ۱۱۷۰۰ دلار بود، ۲۱۴۵۴ بیت کوین خریداری کرد. در تاریخ ۱۴ سپتامبر ۱۷۵ میلیون دلار دیگر در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرد و هنگامی که قیمت بیت کوین به ۱۰۷۰۰ دلار رسیده بود، ۱۶۷۹۶ بیت کوین خرید.

شرکت میکرو استراتژی ۵۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید!

گرچه قیمت بیت کوین از آن زمان به‌طور قابل توجهی افزایش یافته و در همین هفته به مرز بیشترین قیمت خود یعنی ۲۰هزار دلار نزدیک شده است، اما میکرو استراتژی و مدیرعامل آن همچنان سرسختانه به دنبال بیت کوین هستند. با سرمایه‌گذاری جدیدی که این شرکت داشته، روی هم رفته ۴۰۸۲۴ بیت کوین در اختیار دارد که ارزش آن بیش از ۷۶۵ میلیون دلار با نرخ فعلی است. برای سرمایه‌گذاری ۴۷۵ میلیون دلار در بیت کوین و افزایش ارزش این سرمایه تا ۷۶۵ میلیون دلار، به نظر سرمایه‌گذاری بدی نمی‌رسد.

بنابه Bitcoin Treasuries، کمپانی میکرو استراتژی بیش از هر شرکت دولتی دیگری بیت کوین دارد.

Source

https://coiniran.com/?p=42374
دکمه بازگشت به بالا