ایستگاه خبر

مایکرواستراتژی دست از خریدن بیت کوین برنمی‌دارد، ده میلیون دلار خرید دیگر!

شرکت ارائه‌دهنده‌ی خدمات مایکرواستراتژی (MicroStrategy) ده میلیون دلار بیت کوین دیگر خریداری کرده است. این مبلغ آخرین سری خریدهای بیت کوین این شرکت است، و همچنان هم به اندوخته‌ی ۴.۴ میلیارد دلاری خود اضافه می‌کند.

مایکل سایلور، مدیرعامل مایکرواستراتژی، امروز اعلام کرد که این شرکت ۲۰۵ بیت کوین دیگر را با قیمت حدوداً ۱۰ میلیون دلار خریداری کرده است. به این ترتیب، این شرکت برای هر سکه متوسط ​ ۴۸۸۸۸ دلار پرداخت کرده است.
مایکرواستراتژی که ماه گذشته یک میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده بود، هم‌اکنون مجموعاً ۹۱،۰۶۴ بیت کوین دارد. به عبارت دیگر، این شرکت ۲.۱۹ میلیارد دلار در این دارایی دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده است.

طبق گزارش Decrypt در ۲۵ فوریه، این شرکت اعلام کرد که ۱۹۴۵۲ بیت کوین خریداری کرده است که در آن زمان ۱.۰۲۶ میلیارد دلار ارزش داشت، و میانگین قیمت آن برای هر بیت کوین ۵۲۷۶۵ دلار بود.
طبق اطلاعیه‌ی اخیر، این شرکت قصد دارد به سرمایه‌گذاری در بیت کوین و توسعه‌ی دارایی‌های خود در این حوزه ادامه دهد.

مدیرعامل مایکرواستراتژی، مایکل سایلور، گفته است: «ما همچنان به دنبال استراتژی خود برای دستیابی به بیت کوین بیشتر خواهیم بود و ممکن است هر از چندگاهی، با توجه به شرایط بازار، برای جذب سرمایه با هدف خرید بیت کوین بیشتر در میان متقاضیان اوراق بهادار وام یا سهام عدالت توزیع کنیم.»

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=44311
دکمه بازگشت به بالا