ایستگاه خبر

مایکروسافت بازی محبوب “مسیر ببر” را با نام “قلمرو مرگ” و برروی بلاک‌چین بازسازی می‌کند!

شرکت بزرگ توسعه دهنده بازی Eidos که توسط مایکروسافت مدیریت می‌شود و شرکت بازی‌های کتابی  Fabled Lands با همکاری هم قصد دارند نسخه بلاک‌چینی یک بازی کتابی محبوب دهه هشتاد میلادی را بازسازی کنند.

به گزارش خبرگزاری کوین تلگراف و با استناد به خبر منتشر شده در اول دسامبر بازی محبوب “مسیر ببر”  که توسط جیم توماسون و مارک اسمیت نوشته شده و در دهه هشتاد میلادی بسیار محبوب شده بود، قرار است بر روی بلاک‌چین و به صورت یک بازی اصطلاحا کارتی بازسازی شود.

عنوان این بازی قلمرو مرگ نام دارد و در آن بازیکنان در یک فضای کارتی فانتزی به جنگ شخصیت‌های سری اصلی می‌روند.

توماسون که سردبیر این مجموعه نیز هست تصمیم گرفته که از بلاک‌چین برای بازی خود استفاده کند. او معتقد است بلاک‌چین خواسته او را بهتر از شیوه سنتی انتشار این بازی برآورده می‌کند.

“ما قصد داریم  این مجموعه سریالی را دوباره بازسازی کنیم. فناوری بلاک‌چین اینجا معنا پیدا می‌کند. تصور کنید که شما مطمئن می‌شوید که آیا واقعا مالک یک کارد بخصوص هستید یا خیر. یا اگر ما می‌گوییم تنها ۱۰۰ نسخه از این آیتم موجود هست، شما مطمئن می‌شوید که واقعا ۱۰۰ نسخه موجود هست.”

شایان ذکر است که کمپانی Eidos می‌خواهد از بلاک‌چین Vechain برای تایید مالکیت کاردها استفاده کند. توکن این مجموعه NFT نام خواهد داشت.

https://coiniran.com/?p=35144
دکمه بازگشت به بالا