ایستگاه خبر

میکروبی تی از عرضه‌ی سه ماینر جدید بیت کوین خبر داد

میکروبی‌تی (MicroBT)، سازنده‌ی دستگاه‌های استخراج که رقابت شانه به شانه‌ای با بیت‌مین دارد، سه دستگاه جدید را معرفی کرده است.

ژیانبین چن، معاون ارشد عملیات میکروبی‌تی، روز گذشته طی کنفرانسی آنلاین گفت که سه دستگاه یادشده عبارتند از: واتسماینر M30s پلاس، M30s پلاس پلاس و M31s پلاس.

چن می‌گوید که بازار سخت‌افزار استخراج وارد عصری جدید به نام ۳X شده است. مصرف کم، پایداری بالا و یک سال گارانتی خدمات، سه ویژگی جدید دستگاه‌های تازه از راه رسیده میکروبی‌تی است.

پیش‌تر میکروبی‌تی گفته بود که نرخ مصرف انرژی خانواده‌ی دستگاه‌های واتسماینر M30 می‌تواند کمتر از ۵۰ وات بر تراهش باشد. هرچه این نسبت کمتر باشد، حاشیه‌ی سود استخراج‌گران بیت کوین بیشتر می‌شود.

در رویدادی که دیروز برگزار شد، چن جزئیاتی را نیز از آمار فروش میکروبی‌تی در اختیار رسانه‌ها قرارداد. وی گفت:

میکروبی‌تی توانسته ۶۰۰ هزار دستگاه از واتسماینر M20 را در سال ۲۰۱۹ به فروش برساند. این شرکت همچنین در سال ۲۰۱۸ موفق به فروش ۳۰۰ هزار دستگاه از سری واتسماینر M3 شده است.

چن می‌گوید آمار فروش حاکی از آن است که در سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۳۵ درصد از کل توان رایانشی شبکه‌ی بیت کوین بر دوش دستگاه‌های ساخت این شرکت بوده است. این عدد در سال ۲۰۱۸ تنها ۹ درصد بوده است.

دستگاه‌های جدید واتسماینر پیش از وقوع سومین هاوینگ بیت کوین در میانه‌های ماه مه ۲۰۲۰ روانه‌ی بازار خواهند شد.

Source

https://coiniran.com/?p=38301
دکمه بازگشت به بالا