ایستگاه خبر

مایکل جردن نیز در بازار کریپتو سرمایه‌گذاری کرد!

Dapper Labs اعلام کرد مایکل جردن ، جمعی از ستارگان NBA و یک شرکت سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر مبلغ ۳۰۵ میلیون دلار در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

این شرکت استارت‌آپی گفت، کوین دورانت، مایکل جردن ، شرکت سرمایه‌گذاری Coatue، چینز تو (۲ Chainz)، خواننده‌ی شناخته‌شده‌ی رپ، و سی ورزشکار دیگر در پروژه‌ی NFT این شرکت سرمایه‌گذاری کرده‌اند. USA Today با استناد به مرجعی آگاه، گزارش داد ارزش فعلی Dapper به ۲.۶ میلیارد دلار رسیده است.

این اقدامات در شرایطی صورت می‌گیرد که پلتفرم Dapper’s NBA Top Shot در حال درآمدزایی از تقاضای روزافزون طرفداران برای مجموعه‌های دیجیتالی است. NBA Top Shot در بلاکچین Dapper’s Flow فعال و شبیه بازی‌های کارتی است، حدود ۵۰۰ میلیون دلار فروش داشته و از بازارهای ثانویه‌ی خود هم روزانه حدود ۲ میلیون دلار درآمد کسب می‌کند.

در حالی که تمام توجه‌ها بر NBA Top Shot متمرکز است، Dapper Labsapper در بیانیه‌ی مطبوعاتی خود اعلام کرد قصد دارد با استفاده از تجربیات Warner Media Group و UFC (Ultimate Fighting Championship) مجموعه‌های دیجیتالی بیشتری را ارائه دهد. این استارت‌آپ گفت امسال تجربیات بیشتری در راه است. این شرکت تا کنون ۳۵۷ میلیون دلار سرمایه جمع کرده است.

لیست کامل سرمایه‌گذاران که در بیانیه‌ی مطبوعاتی Dapper Labs ذکر شده، در اینجا آمده است:

این شرکت از مایکل جردن اسطوره NBA و همچنین بازیکنان و ستاره‌های فعلی از جمله کویین دورانت، آندره ایگوودالا، کایل لوری، اسپنسر دینویدی، آندره درموند، الکس کاروزو، مایکل کارتر-ویلیامز، جاش هارت، اودونیس هاسم، جاوال مک‌گی، کریس نام برده است. علاوه بر این نام‌ها، شرکت سرمایه‌گذاری میدلتو، دومانتاس سابونیس، کلی تامپسون، نیکولا ووچویچ، تاد یانگ و ریچارد سیمور و همچنین افراد شناخته‌شده در حوزه‌ی سرگرمی و موسیقی از جمله اشتون کاچر و خوانندگانی مانند گای اوزاری، ویل اسمیت و کیسوکه هوندا، شاون مندز و اندرو گرتلر، چینز تو و … در لیست سرمایه‌گذاران این شرکت بوده‌اند.

 

پیشنهاد مطالعه: راه‌‌اندازی انجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی

 

Source

https://coiniran.com/?p=44872
دکمه بازگشت به بالا