ایستگاه خبر

تعداد کاربران فعال ماهانه‌ی کیف‌پول متامسک به ۱۰ میلیون نفر رسید!

کیف‌پول محبوب اتریومی متامسک روز گذشته موفق شد تعداد کاربران فعال ماهانه‌ی خود را به ۱۰ میلیون نفر برساند. مراسم جشن ۲۴ ساعته‌ی این رویداد به‌زودی در پلتفرم دیسنترالند برگزار خواهد شد.

این جشن در ساعت ۸ شب به‌وقت جهانی برگزار شده و میزبان Mela Bee خواهد بود. این ترانه‌سرا از ماه می و پس از اینکه چهره‌ی معروف توئیتری یعنی Cobie موفق به جذب کمک مالی ۲۰۰ هزار دلاری برای وی شد، در فضای رمزنگاری شناخته شد.

مهمانان این مراسم یک نسخه‌ی محدود از توکن اثبات حضور (POAP) برای بزرگداشت این جشن و همچنین یک لباس انحصاری که توسط @dapp_craft طراحی شده است، دریافت خواهند کرد. افرادی که مایل به شرکت در این مراسم هستند لازم  است تا پیشاپیش از طریق سایت Decentraland نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

عوامل موثر بر رشد متامسک

کیف‌پول متامسک از ابتدای تابستان رشد سریعی داشته است که بیشتر آن را مرهون استقبال کاربران جدید از اتریوم است. توسعه‌دهنده‌ی متامسک یعنی شرکت ConsenSys گزارشی را در ماه آوریل منتشر کرد که در آن به دست‌یابی ۵ میلیون کاربر فعال ماهانه توسط متامسک اشاره شده است. این گزارش دلیل افزایش جامعه‌کاربری این کیف‌پول را اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ذکر کرده بود.

یکی از مهم‌ترین بازیگران موثر بر رشد اخیر متامسک را می‌توان بازی بلاک‌چینی Axie Infinity دانست. داده‌های اخیر ConsenSys حاکی از استقرار بیشتر کاربران متامسک در کشور فیلیپین است، جایی که Axie Infinity از محبوبیت فراوانی برخوردار بود. از دیگر عوامل موثر بر افزایش کاربران متامسک را می‌توان عرضه‌ی ویژگی تعویض توکن در نسخه‌ی موبایلی این کیف‌پول دانست. متامسک موفق شد در سال گذشته به برترین کیف‌پول غیرامانی جهان تبدیل گردد و تعداد کاربران خود را از جولای ۲۰۲۰ تاکنون ۱۹ برابر بیشتر کند.

پیشنهاد مطالعه: آموزش کامل کیف پول متامسک MetaMask + ویدیو

Source

https://coiniran.com/?p=47316
دکمه بازگشت به بالا