ایستگاه خبر

متامسک به MyCrypto ملحق می‌شود

متامسک اعلام کرده که در حال پیوستن به تیم MyCrypto است. گرچه این همکاری منجر به هیچ تغییری در تجربه کاربری در کوتاه‌مدت نمی‌شود، اهداف بلندمدتی برای تغییرات در نظر گرفته شده است.

متامسک یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های کیف پول جهان، اعلام کرده است که با MyCrypto، یک راه‌حل Web3 برای یکپارچه‌سازی حساب‌های اتریوم، همکاری خواهد کرد. این اعلامیه ابتدا در وبلاگ MyCrypto منتشر شد و بعداً توسط متامسک در یک توییت به اشتراک گذاشته شد.

این پست، فناوری MyCrypto را به عنوان محصولی توصیف می‌کند که امکان تعامل در سراسر زنجیره‌ها و شهرها را فراهم می‌آورد و بر موجودی کیف پول‌ها، استخرهای نقدینگی، خزانه‌ها و در نهایت رفاه مالی انسان‌ها در سراسر جهان تأثیر می‌گذارد. در اصل، MyCrypto طوری طراحی شده است که به عنوان یک نقطه دسترسی برای تمام حساب‌های اتریوم، کیف پول‌ها و دارایی‌های کاربر در کل اکوسیستم عمل کند.

هدف این همکاری، گرد هم آوردن دو تیم مجزا برای ایجاد یک تیم منسجم و یکپارچه است. در کوتاه مدت، هیچ تغییری در تجربه کاربر انتظار نمی‌رود: برای مثال، هیچ برنامه شناخته شده‌ای برای تغییر نام تجاری یا ادغام Githubs وجود ندارد.

در عوض، تمرکز بر روی توسعه بیشتر ویژگی‌هایی است که جامعه فعالانه درخواست کرده است، مانند توسعه ویژگی‌های ضد فیشینگ، ایجاد یک تیم بازاریابی داخلی و روابط اجتماعی، و تمرکز بر سایر پیشرفت‌های درخواستی، مانند بهبود در UX، مدیریت شبکه و غیره.

تیم MyCrypto به اهمیت تعادل بین امنیت، کارایی، زیبایی و آموزش به عنوان بخشی از ساخت کیف پولی که می‌تواند در چندین شبکه استفاده شود، اشاره می‌کند.

در دراز مدت هدف آن‌ها توسعه «روشی برتر برای دسترسی به برنامه‌های کاربردی منحصر به فرد در چندین حساب، پروتکل و شبکه»‌ در برنامه‌های دسکتاپ، موبایل، وب و برنامه‌های افزودنی است.

 

پیشنهاد مطالعه: آموزش کامل کیف پول متامسک MetaMask

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا