ایستگاه خبر

پشتیبانی مِتا از کیف‌پول Novi از ابتدای سپتامبر (۱۰ شهریور) متوقف خواهد شد

شرکت مِتا (فیسبوک سابق) خبر از توقف پروژه‌ی کیف‌پول دیجیتالی Novi داد. در اعلامیه‌ی رسمی متا آمده است:

«استفاده از کیف‌پول رمز ارز Novi از ابتدای ماه سپتامبر (۱۰ شهریور) ممکن نخواهد بود. کلیه‌ی سفارشات واریز و برداشت وجه از این کیف‌پول از ۲۱ جولای (۳۰ تیر) غیرفعال می‌شود».

درنتیجه از ابتدای ماه سپتامبر علاوه‌بر اپلیکیشن Novi، افزونه‌ی آن در واتس‌آپ نیز از دسترس خارج خواهد شد و ورود کاربران به آن‌ها ممکن نخواهد بود. شرکت متا از کاربران خواست تا پیش از تاریخ اعلامی دارایی‌های خود را از این کیف‌پول خارج کنند، پس از این تاریخ دارایی‌های موجود در حساب‌های Novi به حساب‌های بانکی یا کارت‌ها نقدی مرتبط با اکانت‌ها منتقل می‌شوند.

مهاجرت از Novi به کیف‌پول متاورسی

متا در سایت رسمی Novi، این کیف‌پول را قادر به انتقال سریع و بدون کارمزد پول توصیف کرده است. نسخه‌ی آزمایشی (بتا) این کیف‌پول در اکتبر گذشته (مهر ۱۴۰۰) راه‌اندازی شد و صرافی Coinbase نیز شریک اصلی آن بود.

شرکت فیسبوک تمرکز خود را بر جهان متاورس قرار داده است. مارک زاکربرگ، مدیرعامل این شرکت، هفته‌ی گذشته هدف متا را جذب میلیاردها کاربر به استفاده از پلتفرم‌های متاورس و ایجاد درآمد بسیار کلان توصیف نمود.

وی با اشاره به تغییر نام «Facebook Pay» به «Meta Pay» از طراحی یک کیف‌پول دیجیتالی برای متاورس خبر داد. بنیان‌گذار فیسبوک در ادامه بیان داشت:

«ما در تلاشیم تا علاوه‌بر ویژگی‌های متداول بازار، کیف‌پول مخصوصی برای متاورس توسعه دهیم که بتوانید به وسیله‌ی آن امنیت اطلاعات هویتی، دارایی‌ها و تراکنش‌های خود را تامین کنید».

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی بهترین بازی‌های P2E برای کسب درآمد در بلاک‌چین EOS

Source

https://coiniran.com/?p=57402
دکمه بازگشت به بالا