ایستگاه خبر

توکن شرکت پیام‌رسان LINE برای اولین بار در اختیار تاجران ژاپنی قرار گرفت

شرکت بلاکچین منشعب از اپلیکیشن پیام‌رسانی LINE، توکن بومی خود را برای اولین بار در دسترس معامله‌گران ژاپنی قرار داده است. پنج‌شنبه گذشته اعلام شد، BitMax که توسط شرکت LVC LINE اداره می‌شود، اولین صرافی رمزارز در ژاپن است که توکن بومی شرکت لاین LINK (LN) را ارائه می‌دهد.
قبلاً این توکن در بورس ایالات متحده LVC Bitfront عنوان شده بود که دسترسی به معامله گران ژاپنی را انکار می‌کرد.
این توکن به عنوان یک انگیزه پاداش در سال ۲۰۱۸ برای بیش از ۸۴ میلیون کاربر فعال ماهانه LINE، براساس آمار این شرکت، راه‌اندازی شده است.
این شرکت قصد دارد یک اکوسیستم توسعه دهد که در آن کاربران سرویس از طریق شبکه LINE به دلیل استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز یا dApp، توکن‌های LN پاداش می‌گیرند. LINK نباید با شبکه غیر متمرکز اوراکل Chainlink با همین نام اشتباه گرفته شود.
نشانه LINE قبلاً از طریق شبکه اختصاصی بلاکچین این شرکت صادر شده بود و در آگوست سال ۲۰۱۸ در بورس Bitfront (قبلاً Bitbox) ثبت شده بود.

این توکن به پنج دارایی دیجیتال دیگر در BitMax شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) ،XRP (XRP)، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) می‌پیوندد. LVC متصدی دارایی‌های رمزارزی LINE و مشاغل مرتبط با بلاکچین است. این بورس پس از اعطای مجوز توسط آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ ، صرافی BitMax را آغاز کرد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40587
دکمه بازگشت به بالا