ایستگاه خبر

سرمایه‌گذاری 40 میلیون دلاری Meitu در بیت‌کوین و اتریوم

طبق بیانیه‌ی مطبوعاتی منتشر شده در 7 مارس، شرکت فناوری چینی Meitu از محل درآمد نقدی خود 22.1 میلیون دلار در بیت‌کوین و 17.9 میلیون دلار در اتریوم سرمایه‌گذاری نموده است. Meitu نخستین شرکت ثبت شده در هنگ کنگ محسوب می‌شود که اقدام به سرمایه‌گذاری در رمز ارزها نموده است. به نظر می‌رسد اتخاذ راهکارهای سرمایه‌گذاری در رمز ارزها به شدت در قاره‌ی آسیا مورد استقبال قرار گرفته است.

هیئت مدیره‌ی شرکت Meitu با طرح سرمایه‌گذاری تا سقف 100 میلیون دلار در انواع رمز ارزها موافقت خود را اعلام کرده است. اپلیکیشن ویرایش عکس Meitu که بیش از 456 میلیون کاربر فعال دارد ظرفیت فناوری بلاک‌چین را به روزهای اولیه‌ی اینترنت موبایل در سال 2005 تشبیه نموده و معتقد است این صنعت هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد.

سرمایه‌گذاری 40 میلیون دلاری Meitu در بیت‌کوین و اتریوم

بخت‌آزمایی Meitu با بلاک‌چین

هیئت مدیره‌ی شرکت Meitu دلیل سرمایه‌گذاری خود را پیش بینی رشد قیمتی این دو رمز ارز بزرگ بازار در آینده ابراز نمودند. آنها خاطر نشان کردند:

علی رغم چشم انداز بلندمدت ما، بازار کنونی رمز ارزها بشدت ناپایدار است. در نتیجه برای سرمایه‌گذاری تنها دو رمز ارز بزرگ را بر اساس ارزش بازار در نظر گرفتیم. هیئت مدیره‌ی Meitu اعتقاد دارد بیت‌کوین و اتریوم می‌توانند ارزش سهام سرمایه‌گذاران را در بلند مدت افزایش دهند.

همچنین در بیانیه‌ی منتشر شده از سوی Meitu به هدف این شرکت برای اتخاذ راهکارهای بلاک‌چینی از جمله توسعه‌ی برنامه‌‌های غیرمتمرکز Dapps اتریوم اشاره شده است. Meitu در این زمینه می‌گوید:

«در حال حاضر تیم ما در حال سنجش راهکارهای ادغام فناوری‌های بلاک‌چین در مشاغل گوناگون برون مرزی است. این راهکارها شامل توسعه‌ی اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم و شناسایی پروژه‌های بلقوه‌ی سرمایه‌گذاری مبتنی بر بلاک‌چین است.»

پیشنهاد مطالعه: راه‌‌اندازی انجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا