ایستگاه خبر

پشتیبانی صرافی غیر متمرکز MacAfee Dex از TRON، EOS و NEO

به نظر می‌رسد جان مکافی فارغ از اینکه دولت‌ها، موسسات مالی و قانون‌گذاران چگونه می‌اندیشند قصد دارد رویای صرافی غیر متمرکز خود را توسعه ببخشد. زمانی که MacAfee Dex محقق شد، جان اعلام کرد که از هر توکنی با استاندارد ERC20 حمایت خواهد کرد.

این ادعای آقای مکافی توجه علاقه مندان بسیاری را از دنیای رمز ارزها به خود جلب کرده بود. تا اینکه ساعاتی قبل جانی به ادعاهای پیشین خود در حمایت از استاندارد ERC20 جامه حقیقت پوشاند.

به گزارش خبرگزاری آلتکوین مدیا، مکافی در توییتی اعلام کرده است که MacAfee Dex به زودی با رمز ارز Tron سازگار خواهد شد. این به کاربران اجازه می‌دهد نه تنها به خرید و فروش TRX بپردازند بلکه توانایی معامله هرگونه توکنی با استاندارد TRC10 و TRC20 را نیز داشته باشند. این گزینه جدید از تاریخ  ۸ نوامبر در دسترس کاربران خواهد بود.

با استناد به سایت رسمی Tron،مشابه  ERC20 برای قراردادهای مبتنی بر اتریوم، TRC20 نیز یک استاندارد برای قراردادهای هوشمند مبتنی بر Tron است.  توکن TRC10 نیز توکنی است که اساسا نیازی به نوشتن قرارداد هوشمند ندارد و هدفش ساده سازی تراکنش‌ها در بلاک‌چین Tron است. تا پیش از این MacAfee Dex تنها با توکن‌های اتریوم سازگار بود. وی همچنین اعلام‌کرده است که صرافی غیر متمرکز او به زودی  بر روی بلاک‌چین ترون نیز اجرایی خواهد شد.

پیشتر نیز جانی اعلام کرده بود که به زودی از EOS و NEO در پلتفرم معاملاتی خود پشتیبانی خواهد کرد.

Source

https://coiniran.com/?p=34533
دکمه بازگشت به بالا