ایستگاه خبر

شرکت خودروسازی Mazzanti، عضو جدید دنیای رمز ارزها

Mazzanti، ابر خودروساز ایتالیایی، با پرداخت‌های بیت‌کوینی و عرضه‌ی توکن اوراق بهادار STO با شتاب فراوان به سمت دنیای رمزنگاری در حرکت است. بر اساس نشست مطبوعاتی Mazzanti با پایگاه خبری CoinDesk، این ابر خودروساز تصمیم دارد تا با جمع‌آوری یک بودجه‌ی ۱.۲ میلیون دلاری، نسخه‌ی ویژه‌ای از خودروی Evantra Millecavalli R را توسعه داده و راهی بازار کند.

Luca Mazzanti، بنیانگذار این شرکت، اظهار داشت: «ما به سرعت ظرفیت توکن اوراق بهادار را در راستای توسعه‌ و گسترش اهداف خود تشخیص دادیم.»

خودروساز Mazzanti توکن

MMZ و راه پیش رو

طبق اطلاعات موجود، حداقل مقدار خرید توکن‌های شرکت Mazzanti که به اختصار (MZZ) نام دارند ۶۰ دلار آمریکا بوده، که درصورت موفقیت می‌توانند ۵۰ درصد از بودجه‌ی لازم برای ساخت نسخه‌ی ویژه‌ی Evantra Millecavalli R را تامین کنند. فروش این خودرو از ۵۶ روز دیگر آغاز خواهد شد.

Arnab Naskar، بنیانگذار فروشگاه دیجیتالی STOKR، بیان داشت که «توکن‌های MMZ سرمایه‌گذاران خصوصی و بزرگ را در درآمد آینده‌ی Mazzanti سهیم ساخته و به آنان اجازه‌ی ایفای نقش در رشد این شرکت خواهد داد.»

وی با ذکر این مطلب که فناوری بلاکچین به دلیل مقرون به صرفه بودن به بخش جدایی‌ناپذیری از تراکنش‌ها بدل گشته، افزود: «به‌هرحال بلاک‌چین دیگر تنها یک کلمه‌ی ناشناخته و بی‌اهمیت نیست. امروزه موسسات بانکی و صرافی‌های موجود از این فناوری برای کاهش واسطه‌های ناکارآمد و پرهزینه استفاده می‌کنند.»

پیشنهاد مطالعه: گسترش پذیرش بیت کوین با روی خوش فروشندگان بزرگ خودرو به آن

توکن‌های MMZ در حال حاضر از طریق سایت Blockstream AMP صادر می‌گردند. این سایت پلتفرمی برای توکن سازی یا دیجیتال کردن دارایی‌ها و اوراق بهادار بر زنجیره‌ی جانبی لیکوئیدیتی بیت‌کوین است. با این وجود طبق داده‌های سایت STOKR، که برای توکن‌های MMZ بازاریابی می‌کند، استقبال اندکی از این عرضه توکن‌‌های MMZ شده و با فروش تنها ۱۲۱ دلار از ۲۵ فوریه روند بسیار آهسته‌ای طی می‌کند.

شرکت خودروسازی Mazzanti در ابتکار دیگری به مشتریان خود امکان خریداری تمام نسخه‌های مدل Evantra را با بیت‌کوین داده است. شاید در آینده شاهد پیوستن دیگر خودروسازان به دنیای دوست داشتنی رمزنگاری باشیم.

Source

https://coiniran.com/?p=44211
دکمه بازگشت به بالا