آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

قیمت MATIC به اوج یک ماهه خود رسید

بازار نسبت به تبدیل شدن گوگل کلاد به اعتبارسنجی گره در شبکه پالیگان واکنش مثبت نشان داد و قیمت MATIC در روز دوشنبه به محدوده 0.60 دلار نزدیک شد. داده‌های بازار انچین مشتقات، دیدگاه‌های خود را در مورد چگونگی قیمت MATIC در هفته‌های آینده ارائه داده است.

تیم پالیگان در 29 سپتامبر اعلام کرد که گوگل کلاد به یک اعتبارسنج گره غیرمتمرکز در شبکه تبدیل شده است. واکنش‌های اولیه سهامداران، نظریانی را در مورد نوسانات قیمتی قریب‌الوقوع MATIC ارائه کرده است.

 اعتماد نهنگ‌های رمزارزی به MATIC بیشتر شده است

سرمایه‌گذاران بزرگ MATIC از زمانی که گوگل کلاد به عنوان اعتبارسنجی گره رسمی معرفی شد، فعالیت تجاری خود را افزایش داده اند. داده‌های آنچین نشان می‌دهد که شبکه پالیگان 68 تراکنش بزرگ را در 1 اکتبر 2023 ثبت کرده است.

قابل ذکر است، این بالاترین سطح فعالیت ثبت‌شده ترید نهنگ‌ها از 7 سپتامبر بوده است.

Polygon (MATIC) Large Transactions vs. Price.
 منبع: IntoTheBlock

 

متریک تراکنش‌های بزرگ تعداد کل معاملات تأیید شده را که در یک روز معین از 100000 دلار فراتر می‌رود، جمع می‌کند. سرمایه‌گذاران استراتژیک اغلب افزایش معاملات بزرگ را به عنوان یک سیگنال صعودی تفسیر می‌کنند.

اولاً، به این دلیل که معاملات بزرگ نقدینگی بازار را تقویت می‌کند، که سپس به تریدرها اجازه می‌دهد تا سفارشات را با قیمت‌های موردنظرشان اجرا کنند.

مهمتر از آن، افزایش تقاضا از سوی نهنگ‌ها اغلب منجر به افزایش قیمت می‌شود، زمانی که عرضه بازار با آن مطابقت ندارد.

بر اساس نمودار Coinalyze، مجموع بهره باز MATIC به 86 میلیارد دلار در کمترین میزان خود در 28 سپتامبر رسید. در عرض 24 ساعت پس از انتشار اخبار، این رقم شروع به افزایش کرد و در 1 اکتبر به اوج 30 روزه 116 میلیون دلاری رسید.

این بدان معناست که معامله‌گران 30 میلیون دلار سرمایه ورودی به بازار آتی MATIC اضافه کرده‌اند، و پیش‌بینی می‌کنند که تبدیل شدن Google به یک اعتبارسنج نود در بلندمدت نوید خوبی برای اکوسیستم پالیگان خواهد بود.

Polygon (MATIC) Aggregate Open Interest
منبع: Coinalyze

سود آزاد مجموع تمام قراردادهای مشتقه معوق برای یک دارایی در پلتفرم‌های معاملات آتی شناخته شده است. افزایش نرخ سود آزاد یک سیگنال صعودی است که نشان‌دهنده هجوم جریان‌های سرمایه جدید و مشارکت‌کنندگان جدید در بازار است.

اگر مشارکت گوگل کلاد تقاضای شبکه را همانطور که پیش بینی می شد بهبود بخشد، سود آزاد پالیگان می‌تواند حتی بیشتر رشد کند و روند صعودی قیمت MATIC را تسریع بخشد.

 

پیشنهاد مطالعه: پالیگان (Polygon) چیست؟ معرفی ارز MATIC و شبکه پالیگان

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا