ایستگاه خبر

اعلام مشارکت شبکه Matic و پروژه متن باز Ideaology

شبکه Matic در تویتر خبر مشارکت خود با Ideaology را اعلام کرد. Ideaology یک پروژه بلاک چینی متن باز بر روی اتریوم است که به مرتبط کردن توسعه‌دهنده‌های بااستعداد به اعضای جامعه هدف آنها تمرکز خواهد داشت. این پلتفرم قرار است استارتاپ‌ها، فریلنسر‌ها و سرمایه‌گذاران را در اکوسیستمی مشارکتی به همدیگر مرتبط و متصل کند.

Ideaology به این خاطر با Matic مشارکت برقرار کرده است که اکوسیستم خود را منعطف‌تر کند و تعامل بیشتری ایجاد کند. Ideaology در یک پست Medium ابراز داشته که تیم Matic و تیم آنها در مشارکت با یکدیگر توکن IDEA و کیف پول فعال آن را در اختیار جوامع بلاک چینی بیشتری قرار خواهند داد.

Ideaology پلتفرمی را معرفی می‌کند که قرار است راه‌حل‌های فریلنسری و تجاری را برای افراد حرفه‌ای فراهم کند و از این طریق، موقعیت‌های بیشتری ایجاد کند. سرمایه‌گذاران، تجار، توسعه‌دهنده‌ها، بنیان‌گذاران و فریلنسر‌ها می‌توانند از این اکوسیستم که خود را به عنوان یک سکوی پرتاب آنلاین غیرمتمرکز توصیف می‌کند، نهایت استفاده را ببرند. توکن IDEA نیروی محرکه این پلتفرم خواهد بود.

هدف از مشارکت ذکر‌شده این است که کاربران IDEA دارای کیف پولی باشند که تراکنش‌های داخل اکوسیستم را بتوانند با آن انجام دهند. Ideaology این مشارکت را پس از بحث و بررسی زیاد با جامعه خود برقرار کرده است. هدف از این مشارکت این است که سرمایه‌گذاری مشارکتی در داخل پلتفرم آسان و ایمن شود.

شبکه Matic دارای یک نسخه تغییر یافته از چارچوب Plasma است و از این طریق مشکلاتی مانند تایید آهسته بلاک و کارمزد بالای تراکنش را حل می‌کند. این شبکه راه‌حلی برای تراکنش‌های بسیار کم هزینه و سریع ایجاد می‌کند، به طوری که این تراکنش‌ها بر روی زنجیره اصلی به اتمام برسند. این شبکه اکوسیستمی را فراهم می‌کند که در آن توسعه‌دهنده‌ها بتوانند اپلیکیشن‌های مورد پذیرش عام را ایجاد کنند. این شبکه از حمایت غول‌هایی مانند کوین بیس و بایننس برخوردار است.

نظر شما چیست؟ مشارکت مورد بحث چه فواید دیگری برای این دو پروژه خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43464
دکمه بازگشت به بالا