ایستگاه خبر

سقوط ۷۰ درصدی Matic در شب گذشته! چه دلایلی پشت این سقوط نهفته است؟!

رمز ارز Matic یکی از مشهورترین پروژه‌هایی که عرضه مبادله اولیه (IEO) خود را در صرافی بایننس آغاز کرده بود، شب گذشته یک سقوط سهمگین هفتاد درصدی را تجربه کرده است.

به گزارش کریپتو پوتیتو، شایعاتی در فضای رمز ارزها در حال پخش شدن هستند که مدیر اجرایی Matic پشت پرده این سقوط هفتاد درصدی است. شایعاتی که به سرعت توسط CZ تکذیب شدند. مدیر اجرایی بایننس دلیل این سقوط ۷۰ درصدی را نه دخالت داخلی بلکه ترس فروش مالکین این پروژه دانسته است.

در چند هفته گذشته Matic روند صعودی چشم‌گیری را تجربه کرده بود. به طوری که ارزش این رمز ارز در برابر بیت‌کوین ۷۵ درصد افزایش یافته بود. اگرچه تقریبا تمام این صعود چشم‌گیر شب گذشته و با سقوط هفتاد درصدی قیمت این رمز ارز از دست رفت.

نیازی به گفتن نیست که این مدل سقوط ها همیشه و برای همه پروژه ها غیر منتظره هستند. مخصوصا وقتی که به دنبال یک عملکرد خارق العاده به وقوع بپیوندند. علاقه مندان به این پروژه سریع واکنش نشان دادند. عده‌ای بنیاد شبکه Matic و مدیر اجرایی آن Sundeep Nailwal را مقصر می‌دانند. آنها معتقدند که ورود ۱۵ درصد از حجم کلی این رمز ارز به صرافی بایننس توسط بنیاد Matic دلیل اصلی این سقوط بوده است.

گفتنی است که مسئولین بالا رتبه این پروژه با تکذیب دخالت سازمانی در افت قیمت اعلام کرده اند که به زودی نتیجه تحقیقات خود پیرامون این سقوط را منتشر خواهند کرد. آنها وعده داده اند که به زودی و با قدرت بیشتر به قیمت‌های قبلی بازخواهند گشت.

https://coiniran.com/?p=35335
دکمه بازگشت به بالا