ایستگاه خبر

MasterCard از اصول اولیه خود برای اجرای پروژه بلاک‌چین محور این شرکت پرده‌برداری کرد

سرویس غول خدمات پرداخت مالی آمریکایی MasterCard، اصول بنیادین شرکت خود برای استفاده از تکنولوژی‌های جدید نظیر بلاک‌چین را اعلام کرد. این بیانیه تنها چند هفته بعد از اعلام رسمی کناره گیری MasterCard از پروژه رمز ارز فیس‌بوک، لیبرا منتشر شده است.

به گزارش کریپتو نیو مدیا، این شرکت چندی پیش اعلام کرد که رسما از پروژه لیبرا کناره گیری کرده است تا بتواند پروژه بلاک‌چین محور خود را توسعه دهد. البته این شرکت اعلام کرده است که با اشتیاق مراحل رشد لیبرا را مانیتور خواهد کرد. با کناره گیری MasterCard گمانه زنی ها برای کناره گیری دو سرویس بزرگ پرداخت مالی دیگر Visa و PayPal نیز افزایش یافته است.

حفاظت از مشتریان اصلی ترین هدف این شرکت برای توسعه برنامه بلاک‌چینی خود خواهد بود. این شرکت از همه موسسه های خود خواسته است که تمام تلاش خود را برای امنیت هرچه بیشتر اطلاعات مشتریان انجام دهند.

مشارکت هرچه بیشتر کاربران در پلتفرم ایجاد شده دیگر هدف اصلی شرکت است. آنها میخواهند با استفاده از مشارکت همگانی کاربران به توسعه پلتفرم خود کمک کنند.

شایان ذکر است که با توجه به سابقه درخشان MasterCard در امور مالی و پرداخت های دیجیتالی، به نظر می رسد که علاقه‌مندان بلاک‌چین منتظر ایجاد یک پروژه هیجان انگیز دیگر هستند. نظر شما چیست؟ آیا این شرکت بزرگ آمریکایی در پروژه جدید خود به موفقیت خواهد رسید؟

Source

https://coiniran.com/?p=34096
دکمه بازگشت به بالا