ایستگاه خبر

شروع خدمات مشاوره ارزهای دیجیتال در مسترکارت

طبق گزارش‌ها، مسترکارت (Mastercard) غول پرداخت در حال گسترش بازوی مشاوره خود با ارائه خدمات اختصاص‌داده‌شده به ارزهای دیجیتال ، بانکداری باز و ESG است.

روز سه‌شنبه، مسترکارت اعلام کرد که این ابتکار بر مرحله بعدی تکامل کسب و کار و رشد شرکت متمرکز است. با توجه به تغییر ترجیحات مصرف‌‌کنندگان در سطح جهانی، تحولات سریع دیجیتالی، تغییرات ژئوپلیتیکی، مسترکارت اکنون خدمات مشاوره‌ای ارزهای دیجیتال را به خدمات مشاوره‌ای فعلی خود اضافه کرده است. سایر روش‌های گنجانده شده در توسعه عبارتند از: بانکداری باز، داده‌های باز، و محیط‌‌‌ زیست، اجتماعی و حاکمیت (ESG).

افزایش مشاغل از طریق خدمات رمز ارزی

مسترکارت قبلاً از طریق همکاری‌های قبلی خود با Coinbase و ConsenSys برای راه‌اندازی یک پلتفرم NFT و یک راه‌حل مقیاس‌پذیری اتریوم وارد دنیای دارایی‌های دیجیتال شده است. این شرکت امیدوار است از دارایی‌‌هایی مانند Ciphertrace ،Finicity و Aiia ،Cyber ​​Quant و ائتلاف Priceless Planet برای رسیدن به هدف خود استفاده کند. خدمات مشاوره مسترکارت (داده ها و خدمات) همیشه یک پیشنهاد کلیدی برای پایگاه مشتریان آن بوده است. بازوی Mastercard Data & Services با بیش از ۲۰۰۰ دانشمند داده، مهندس و مشاور، به مشتریان در ۷۰ کشور خدمات ارائه می‌دهد.

بازوی مشاوره در حال بررسی خدمات ارزهای دیجیتال مانند آموزش در مراحل اولیه، ارزیابی ریسک، توسعه استراتژی رمز ارزی و NFT، کارت‌های رمز ارزی است. همه این‌ها از طریق مشارکت‌های سرپرست مسترکارت با شرکت های بومی دیجیتال متمرکز بر ارزهای دیجیتال و نقش آن‌ها در فین‌تک امکان‌پذیر است. پلتفرم تست مسترکارت همچنین به بانک‌های مرکزی اجازه می‌دهد تا طراحی و اجرای CBDC را در زمینه‌های سیستم‌های پرداخت، سیاست‌گذاری و مقررات، و حاکمیت بررسی کنند.

تقویت استعدادها و کمک به مشتریان

مسترکارت در این سال‌ها استعدادهای زیاد و کارمندان ارزشمندی را پرورش داده است که به اکوسیستم کلی این شرکت کمک کرده‌اند و باعث ترغیب اعضای جدیدتر تیم برای ایفای نقش‌ها و مسئولیت‌های جدید شده‌اند. بر اساس گزارش‌ها، این شرکت برای بیش از ۵۰۰ فارغ‌التحصیل دانشگاهی و متخصص جوان شغل ایجاد کرده است.

راج سشادری، رئیس بازوی داده و خدمات، گفته است که این گسترش برای کمک به مشتریان برای عبور از چالش‌های مدرن ضروری است.

پرداخت فقط شروع است. در طول ۲۰ سال گذشته، ما با مشتریان خود در بخش‌های بانکی، فین‌تک، خرده‌فروشی، مسافرت و سایر بخش‌ها کار کرده‌ایم و به آن‌ها کمک کرده‌ایم تا هر چالش و فرصتی را که سر راهشان قرار می‌گیرد، درک کنند و از آن عبور کنند.

پیشنهاد مطالعه: کریپتو پانک چیست؟ پشت پردهٔ سرمایه‌گذاری در کریپتو پانکس (Cryptopunks)

Source

https://coiniran.com/?p=49835
دکمه بازگشت به بالا