ایستگاه خبر

کارت پرداخت رمز ارزی مسترکارت برای آسیا و اقیانوسیه

مسترکارت Mastercard غول پرداخت در حال راه‌اندازی کارت‌ پرداخت منطبق با رمز ارز برای منطقه آسیا و اقیانوسیه با مشارکت سه ارائه دهنده خدمات کریپتو است. مسترکارت گفت:

برای اولین بار، مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها در منطقه آسیا و اقیانوسیه می‌توانند برای کارت‌های اعتباری، نقدی یا پیش‌پرداخت Mastercard مرتبط با رمز ارز درخواست دهند.

اولین مسترکارت کریپتو در منطقه آسیا و اقیانوسیه

مسترکارت روز دوشنبه اعلام کرد که با سه ارائه‌دهنده خدمات رمزنگاری در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه برای راه‌اندازی اولین کارت‌های پرداخت رمزنگاری‌شده در منطقه همکاری کرده است.

این سه شریک عبارت‌اند از Amber Group ،Bitkub در تایلند و Coinjar در استرالیا. هر سه شرکت خدمات مبادله ارزهای دیجیتال را در بازارهای داخلی مربوطه خود ارائه می‌دهند. در این اطلاعیه آمده است: در همکاری با Mastercard، آن‌ها

کارت‌های پرداخت Mastercard با بودجه رمز ارزی را راه‌اندازی خواهند کرد.

برای اولین بار، مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها در منطقه آسیا و اقیانوسیه می‌توانند برای کارت‌های اعتباری، نقدی یا پیش‌پرداخت مسترکارت متصل به رمز ارز درخواست دهند.

این کارت‌ها به آن‌ها این امکان را می‌دهند که بلافاصله رمز ارز خود را به ارزهای سنتی فیات تبدیل کنند، که می‌توان آن را در همه جاهایی که مسترکارت در سراسر جهان پذیرفته می‌شود خرج کرد.

این سه شرکت «اولین پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال مبتنی بر APAC هستند که به برنامه جهانی کارت کریپتوی مسترکارت می‌پیوندند، برنامه‌ای که برای ساده‌تر و سریع‌تر کردن کارت‌های پرداخت امن و سازگار برای شرکت‌های کریپتو طراحی شده است، زیرا مصرف‌کنندگان به‌طور فزاینده‌ای به دنبال تأمین مالی ایمن تراکنش‌های روزمره و کارآمد با ارزهای دیجیتال هستند. این غول پرداخت توضیح داد و افزود:

این اطلاعیه در زمانی است که علاقه به رمز ارزها در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه به بالاترین حد خود رسیده است.

ماه گذشته، مسترکارت اعلام کرد که با پلتفرم مبادلات رمز ارز Bakkt شریک شده است تا «به راحتی تجار، بانک‌ها و فین‌تک‌ها را در ایالات متحده بپذیرد و مجموعه گسترده‌ای از راه‌حل‌ها و خدمات ارزهای دیجیتال را توسعه دهد.»

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۱۸ آبان): افزایش درآمد ماینرها

 

Source

https://coiniran.com/?p=48258
دکمه بازگشت به بالا