ایستگاه خبر

مسترکارت CipherTrace را می‌خرد

مسترکارت (Mastercard)، شرکت خدمات مالی مستقر در ایالات متحده، اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد CipherTrace، یکی از شرکت‌‌های پیشرو در زمینه رمز ارزها، را برای به دست آوردن قابلیت‌های آن در زمینه دارایی‌های دیجیتال خریداری کند.

شرایط این قرارداد تاکنون فاش نشده است و انتظار می‌رود که معامله قبل از پایان سال ۲۰۲۱ بسته شود.
این غول ارائه دهنده خدمات مالی اهمیت اعتماد و امنیت را در مبادلات رمزنگاری شده را دلیل این اقدام عنوان کرده و اشاره کرده است که پیشنهاد یکپارچه شدن با CipherTrace از طریق شفافیت بیشتر، از مشاغل پیشین پشتیبانی می‌کند. کاربران قادر خواهند بود با استفاده از این توسعه تعهدات نظارتی و انطباق‌های قانونی مربوط به دارایی‌های دیجیتالی را مدیریت و کنترل کنند.

دارایی‌های دیجیتالی می‌توانند تجارت را بازتعریف کنند، از کارهای روزمره مانند پرداخت و دستمزد گرفته تا تحول اقتصادها، که آنها را فراگیرتر و کارآمدتر می‌کند. با رشد سریع اکوسیستم رمز ارزها، نیاز به اطمینان و امنیت ایجاد می‌شود. هدف ما این است که بر توانایی‌های مکمل Mastercard و CipherTrace تکیه کنیم و این مهم را انجام دهیم.

این صحبت‌های Ajay Bhala، رئیس Cyber & Intelligence در Mastercard است.
در اوایل سال جاری مسترکارت نتایج نظرسنجی اخیر خود را در مورد محبوبیت و پذیرش رمز ارزها در سراسر جهان منتشر کرد. براساس نتایج، حدود ۴۰ درصد از مصرف‌کنندگان در سراسر آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، کارائیب، خاورمیانه، آفریقا و اقیانوسیه در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از رمز ارزها در پرداخت‌های خود تا سال ۲۰۲۲ هستند.
با توجه به قاون‌گذاری‌های اخیر رمز ارزها توسط مقامات نظارتی مالی جهانی، شرکت های رمزنگاری نیازهای KYC را برای مقابله با دخالت احتمالی رمز ارزها در فعالیت‌های غیرقانونی افزایش داده‌اند.
شرکت CipherTrace یک شرکت اطلاعات رمزنگاری است که به مشتریان کمک می‌کند فعالیت‌های امنیتی و نظارت بر کلاهبرداری را با برنامه های مرتبط با رمزنگاری افزایش دهند.
دیو جوانز، مدیرعامل CipherTrace می‌گوید:

ما به شرکت‌ها، اعم از بانک یا صرافی‌های رمز ارزی، تنظیم‌کننده دولتی یا مجری قانون کمک می‌کنیم تا اقتصاد رمزنگاری را ایمن نگه دارند. دو شرکت ما این دیدگاه را برای تأمین امنیت و اعتماد در سراسر اکوسیستم سرلوحه کار خود دارند. ما از پیوستن به خانواده Mastercard برای افزایش دسترسی CipherTrace در سراسر جهان بسیار خوشحالیم.

 

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱: کوین‌هایی که دچار انفجار

 

Source

https://coiniran.com/?p=47461
دکمه بازگشت به بالا