ایستگاه خبر

ریپل خدمات خود را به برزیل و آسیا گسترش می‌دهد

IBS Intelligence گزارش داده است که MoneyNetint کلاینت ریپل ‌نت (RippleNet)که خدمات پرداخت ارائه‌ می‌دهد، و Banco Rendimento که دفتر مرکزی آن در سائوپائولوست همکاری خود را آغاز کرده‌اند.

این دو شرکت قصد دارند خدمات پرداخت SME (بنگاه‌های کوچک و متوسط) ایجاد کنند که بسیار ارزان‌تر از پرداخت‌های عادی باشد.

ریپل‌نت به برزیل می‌رسد

از آنجایی که شرکت‌های پرداخت فعالیت چندانی در برزیل ندارند، MoneyNetint به این کشور به‌عنوان یک فرصت بزرگ در بازار نگاه می‌کند.

این شرکت اکنون با انعقاد قرارداد همکاری با Banco Rendimento که با ریپل نیز همکاری می‌کند، در حال تلاش برای گسترش خدمات خود به این محدوده است.

هر دو شرکت در ابتدا خدمات خود را به بنگاه‌های کوچک و متوسط ارائه داده‌اند. اکنون، هر شرکت یا فردی در برزیل می‌تواند پرداختی به مراتب ارزان‌تر انجام دهد.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با ریپل (Ripple) ، یک شبکه پرداخت فراملی بلاک چین

مسئله‌ی هزینه‌های بالای پرداخت برای شرکت‌های بزرگی که حجم معاملات زیادی دارند، آزاردهنده نیست. بانک‌ها برای این شرکت‌ها کمیسیون و نرخ ارز ارزان در نظر گرفته است، اما در مورد بنگاه‌های کوچک و متوسط این‌گونه نبوده است.

به گفته یشائی تریف، مدیر اجرایی MoneyNetint، پس از پیوستن MoneyNetint به Banco Rendimento، مشاغل کوچک‌تر می‌توانند با شرکت‌های بزرگ در این زمینه رقابت کنند.

جزئیات سرویس جدید پرداخت SME

خدمات پرداختی که کلاینت‌ ریپل ارائه می‌دهند با PIX سازگاری کامل دارد، و سیستمی برای پرداخت‌ بی‌وقفه با مشارکت بانک مرکزی برزیل ایجاد می‌کند.

با استفاده از این سرویس جدید، همه‌ی افراد یا مشاغل قادر خواهند بود بلافاصله و به ارزان‌ترین نحو ممکن پول خود را به هر نقطه‌ای از کشور ارسال کنند.

ریپل در آسیا، استخدام یکی از مدیران عالی Uber

ریپل همچنان در آسیا در حال گسترش فعالیت‌های خود است. طبق گزارشات قبلی U.Today، این شرکت فین‌تچ یکی از مدیران ارشد سابق اوبر را استخدام کرده است. وی مسئول مقیاس‌بندی فعالیت‌های ریپل در جنوب شرقی آسیا خواهد بود و در دفتر سنگاپور این شرکت مستقر خواهد شد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=44733
دکمه بازگشت به بالا