ایستگاه خبر

ورود یکی از بانک‌های بزرگ کره جنوبی به حوزه خدمات امانت‌داری رمزارزها

کی‌بی کوکمین، یکی از بزرگترین بانک‌های کره جنوبی درصدد است تا با همکاری با صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه هشد (Hashed) و پلتفرم معاملاتی رمزارزی کومبرلند کره (Cumberland Korea) یک شراکت راهبردی را برای ایجاد خدمات امانت‌داری ارزهای دیجیتال آغاز کند.

شرکت‌های فعال در این پروژه می‌گویند که قدم گذاشتن آن‌ها در کسب‌وکار خدمات امانت‌داری ارزهای دیجیتال به تغییر و بهبود چارچوب‌های مقرراتی در این حوزه بازمی‌گردد. این تغییرات باعث شده که شرکت‌های یادشده با نگاهی به مدل‌های کسب‌وکاری جدید مبتنی بر فناوری بلاک چین، درصدد راه‌اندازی سرویس‌های جدید بربیایند.

سیمون کیم، مدیرعامل هشد می‌گوید:«با گردهم‌آمدن دانش‌ این شرکت‌ها از صنعت بلاک چین پیرامون یکدیگر و ارائه مشاوره‌های فنی و تجاری بی‌شک درهای جدیدی به روی مشتریان ما در دوره جدید تحولات دیجیتال گشوده می‌شود.»

بیشتر بخوانید: چرا بیت‌کوین برای بانکداران اهمیت دارد

اقدام کی‌بی کوکمین در راستای گسترش خدمات خود در حوزه بلاک چین پس از آن صورت می‌گیرد که پیش‌تر نانگ‌هیپ، یکی از رقبای بزرگ این بانک در اوایل ژوییه از برنامه‌های خود برای ارائه سرویس امانت‌داری رمزارزها خبر داده بود. گفتنی است بانک نانگ‌هیپ پیش‌تر از راه‌اندازی پلتفرمی با تمرکز بر سرمایه‌گذاران نهادی سخن به میان آورده بود.

ناگفته نماند براساس گزارش‌هایی که رسانه‌های محلی در روز ۲۲ ژوییه منتشر کردند، بانک کی‌بی کوکمین با اجرای اصلاحاتی در ساختار سازمانی خود در نیمه دوم سال جاری میلادی درصدد ایجاد یک دپارتمان نوآوری دیجیتال است.

Source

https://coiniran.com/?p=40547
دکمه بازگشت به بالا