ایستگاه خبر

همکاری کیف‌پول Exodus و Magic Eden برای عرضه‌ی بازار NFT بر بستر سولانا

کیف‌پول رمز ارز Exodus برای ارائه‌ی یک بازار NFT بر بستر بلاک‌چین سولانا (Solana) اقدام به‌ همکاری با پلتفرم Magic Eden نموده است. کیف‌پول Exodus با این باور که کاربران خواهان روش ساده‌ای برای دسترسی به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) خود هستند، ویژگی درحال توسعه‌ی فوق را برای انتقال مستقیم NFTهای مبتنی بر سولانا از بازارهای تابعه به کیف‌پول Exodus خود بسیار کارآمد تلقی کرد.

براساس داده‌های ارائه شده از سوی سایت تحلیلی DappRadar.com، درحال حاضر Magic Eden دومین بازار بزرگ خرید و فروش NFT بر بستر سولانا است که حجم تراکنش‌های آن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱ معادل با ۲۶۷.۱۴ میلیون دلار بوده است. باآنکه تعداد کاربران این پلتفرم تقریبا نصف بازارهای بزرگ NFT همچون OpenSea است، اما حجم پردازش تراکنش‌ آن دو برابر رقبای اتریومی است.

با ادغام بازار Magic Eden در کیف‌پول موبایلی Exodus، کاربران قادرند تا برای مجموعه‌ NFTهای دلخواه خود در بلاک‌چین سولانا براساس محدوده‌ی قیمتی جستجو نمایند. کلکسیونرها نیز امکان این را خواهند داشت تا NFTهای محبوب خود را با دوستان خویش در شبکه‌های مجازی به‌اشتراک گذاشته و یا آنها را بین کیف‌پول‌های مختلف Exodus تبادل نمایند.

رقیب اصلی اتریوم و آینده‌ی پیش‌رو

سولانا را می‌توان رقیب اصلی اتریوم در حوزه‌ی امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های NFT دانست، زیرا توسعه‌دهندگان سرعت و کارمزد پایین تراکنش‌ها را در اولویت کاری خود قرار داده و گاهی مجبور به قربانی نمودن امنیت شبکه‌ی بلاک‌چین شده‌اند. توکن بومی سولانا که SOL نامیده می‌شود درحال حاضر پنجمین رمز ارز برتر ازلحاط  ارزش بازار است.

همکاری با بازار Magic Eden را می‌توان جدیدترین اقدام کیف‌پول Exodus برای ادغام با بلاک‌چین سولانا درنظر داشت. کاربران Exodus هم‌اکنون قادرند تا NFTهای مبتنی بر Solana را در کیف‌پول خود استیک نموده و یا با هولد کردن توکن SOL از پاداش‌های سالانه‌ی آن برخوردار گردند. کیف‌پول موبایلی Exodus در سال ۲۰۱۵ توسعه و عرضه شد و هم‌اکنون از بیش از ۱۵۰ دارایی دیجیتال پشتیبانی می‌کند. این کیف‌پول همکاری نزدیکی با صرافی رمز ارز FTX دارد.

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال سولانا چیست؟ معرفی و بررسی آینده پروژه سولانا

Source

https://coiniran.com/?p=48804
دکمه بازگشت به بالا