ایستگاه خبر

ریزش ۷۰ درصدی Terra 2.0 تنها در عرض چند ساعت!

Terraform Labs روز پیش نسخه‌ی جدیدی از بلاک‌چین ترا موسوم به «Terra 2.0» را با توکن‌های جدید راه‌اندازی کرد. داده‌های سایت CoinMarketCap حاکی از آن است که این توکن جدید که در برخی از صرافی‌ها تحت‌عنوان LUNA2 فهرست شده است ۱۲ ساعت پس از عرضه‌ ۷۳ درصد از ارزش اولیه‌ی خود را ازدست داد.

ریزش 70 درصدی Terra 2.0 تنها در عرض چند ساعت!

هر واحد از این توکن جدید موفق به لمس اوج قیمتی ۱۹.۹ دلاری شد اما در زمان نگارش این خبر ارزشی معادل با ۵.۳۳ دلار دارد.

LUNA2 تنها ۱۰ دقیقه پس از معرفی در صرافی Bybit فهرست شد و در چند ساعت بعد سایر صرافی‌ها نیز آن را به فهرست معاملاتی خود افزودند. درحال حاضر این توکن در هفت صرافی زیر عرضه می‌شود:  Bybit، Kucoin ,Kraken ,MEXC ,OKK ,Bitrue و BingX. لازم به ذکر است که معاملات آتی LUNA2 در هیچ‌یک از صرافی‌های فوق در درسترس نمی‌باشد.

واکنش‌ها به عملکرد ضعیف Terra 2.0

دو کوان، مدیرعامل ترا، به ریزش LUNA اشاره‌ای نکرد و تنها با پست توئیتی پشتیبانی صرافی‌ها از آن را یادآور شد. چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، با انتشار توئیتی تحت‌عنوان «اعتبار بهترین ارز است» به عرضه‌ی Terra 2.0 واکنش خود را نشان داد؛ وی ازجمله افرادی بود که از راه‌اندازی بلاک‌چین جدید ترا حمایت کرده بود.

ریزش لونا در هفته‌های گذشته همچنان بسیاری از کاربران را شوکه کرده و بدبینی آنان را نسبت به Terra 2.0 برانگیخته است.

روز گذشته شاهد یک ایردرآپ ۲۱ میلیونی از ۱ میلیارد توکن جدید LUNA بودیم، طبق گزارش CoinMarketCap باقیمانده‌ی این توکن‌ها به‌ صورت مرحله‌ای و در آینده ایردرآپ خواهند شد.

پیشنهاد مطالعه: اپتیمیسم چیست؟ (Optimism) راه‌حلی برای افزایش توان پردازش شبکه اتریوم

Source

https://coiniran.com/?p=51433
دکمه بازگشت به بالا