ایستگاه خبر

اوج قیمت تاریخی LUNA به‌دنبال رشد 2700 درصدی ارزش آن از ماه می!

درحالی که اکثر دارایی‌های بازار رمزنگاری همچنان در روند خرسی هفته‌ی گذشته قرار دارند، توکن بومی شبکه‌ی Terra یعنی LUNA یکی از بهترین عملکردها را دربین سایر حاضرین از خود نشان داده است. داده‌های ارائه‌شده از سوی CoinGecko بیانگر رشد 50 درصدی LUNA در هفت روز گذشته است و علی‌رغم بازار خرسی شدید اکثر رمز ارزها، LUNA امروز موفق شد تا به اوج قیمت تاریخی جدید 77.7 دلاری دست یابد.

روند گاوی این توکن بومی شبکه‌ی Terra طی چند هفته‌ی پیش بسیار تاثیر‌گذار بوده است، باید این نکته را مدنظر داشت که LUNA یکی از بدترین عملکردها را طی ریزش شدید بازار در ماه می امسال داشت.

رشد 2700 درصدی از ماه می!

درپی بازار خرسی بزرگ ماه می 2021، ارزش هرواحد از LUNA تقریبا 81 درصد کاهش یافت و موجب زیان توکن TerraUST گردید. اما شرایط به‌مرور برای این رمز ارز بهتر شد و اوج قیمت‌های جدیدی را پیوسته ثبت نمود، تاجایی که عملکرد مثبت آن ده برابر از اتریوم، دومین دارایی برتر بازار، سبقت گرفت. رشد قیمتی اتریوم از ماه می تنها 270 درصد بوده است.

رفتار قیمتی LUNA به‌حدی خوب بوده است که حتی از برخی از محبوب‌ترین توکن‌های بازار مانند دوج‌کوین و شیبا اینو هم پیشی گرفته است.

ارزش دارایی‌های قفل‌شده در شبکه‌ی Terra به 13.9 میلیارد دلار رسید!

شبکه‌ی Terra نیز از این روند گاوی بی‌نصیب نمانده و موفق شد تا به نقطه‌ی عطف تازه‌ای در حوزه‌ی امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) دست یابد. براساس توئیت جدیدی که از سوی یکی از تحلیل‌گران بلاک‌چین منتشر شده است ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده در شبکه‌ی Terra به‌تازگی با رشد هفتگی 43 درصدی از مرز 13.9 میلیارد دلار عبور کرده است.

Terra درحال حاضر پس از اتریوم و زنجیره‌ی هوشمند بایننس (BSC) سومین بلاک‌چین برتر دنیای رمزنگاری است و موفق شده است در دو روز گذشته سولانا و Avalanche را پشت‌سر قرار دهد.

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا