ایستگاه خبر

۳۴ درصد از عرضه‌ی کل بیت‌کوین‌ در کیف‌پول‌های غیرفعال مفقود شده‌ است

شرکت تحلیلی Glassnode، که داده‌های آن‌چین معتبری درخصوص بازار رمزنگاری ارائه‌ می‌دهد، با انتشار گزارشی مجموع بیت‌کوین‌های موجود در حساب‌های بلندمدت و کیف‌پول‌های غیرفعال را ۳۳.۹۶ درصد عرضه‌ی کل این رمز ارز اعلام نمود. براساس این گزارش تعداد بیت‌کوین‌های موردنظر ۷،۱۳۱،۰۸۴ عدد می‌باشد.

34 درصد از عرضه‌ی کل بیت‌کوین‌ در کیف‌پول‌های غیرفعال مفقود شده‌ است

Glassnode همچنین مدعی شد که با خروج سرمایه‌گذاران از بازار این رمز ارز، جریان خروجی بیت‌کوین از صرافی‌ها به سطح بالایی در ماه آگوست رسیده است. در توئیت منتشر شده از سوی این شرکت آماری نوشته شده است:

«درطول سال گذشته بازار شاهد چندین تغییر روند بوده است، آخرین سابقه‌ی تسلط خروجی سرمایه به اواخر سال ۲۰۲۰ مربوط می‌شود.».”

بیت‌کوین پس از کشمکش فراوان سرانجام مقاومت ۵۰ هزار دلاری را شکست

برترین رمز ارز بازار در ساعات آغازین امروز سرانجام سطح ۵۰ هزار دلاری را شکست. این اتفاق نقطه‌ی عطف مهمی محسوب می‌گردد، زیرا بیانگر بیداری از خواب تابستانه و جبران شکست شدید فصل بهار است.

براساس داده‌های سایت معتبر Coinmarketcap، قیمت هر واحد از بیت‌کوین در هنگام نگارش این خبر ۵۰,۳۱۷ دلار و طی ۲۴ ساعت گذشته با ۱.۸۶ درصد افزایش همراه بوده است.

سرنوشت صندوق‌های سرمایه‌گذاری بورس (ETF) بیت‌کوین

شرکت‌های مدیریت سرمایه‌گذاری همواره برای تصویب صندوق‌های سرمایه‌گذاری بورس (ETF) بیت‌کوین درتلاش‌اند. بااین‌حال کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) پیوسته از رسیدگی به درخواست‌های صورت‌گرفته در این‌باره امتناع ورزیده است.

تازه‌ترین درخواست ETF ازسوی شرکت سرمایه‌گذاری AdvisroyShares مطرح گشته است. این درخواست به فهرست ۱۲ شرکتی که درانتظار رسیدگی به وضعیت طرح ETF خود هستند، افزوده شده است. برخی از آنها، مانند Galaxy Digital و Invesco، در هفته‌ای که گذشت مطرح شد. اما شرکت‌هایی همچون WisdomTree بیش از یک سال است که منتظر تصمیم نهایی و سخت‌گیرانه‌ی SEC هستند.

پیشنهاد مطالعه: آن‌چین دیتا چیست؟ تحلیل بازار رمزارزها به کمک آن‌چین دیتا

Source

https://coiniran.com/?p=47191
دکمه بازگشت به بالا