ایستگاه خبر

حمله DoS به شبکه زیکش (Zcash) روزانه کمتر از ۳ دلار خرج برمی‌دارد!

براساس برآوردهای اخیر، هزینه حمله Denial-of-Service به زیکش (Zcash)  با پروتکل Sapling Woodchipper روزانه تقریبا ۳ دلار هزینه دارد. این پروتکل امکان حمله به هر رمز ارزی که از پروتکل Zcash 2.x Sapling استفاده کند را می‌دهد.

در حمله DoS از تعداد زیادی کامپیوتر استفاده می‌شود تا منابع یک هدف مرکزی را به دست بگیرد. آنها اغلب مقادیر اندکی از ترافیک نقل و انتقالات در شبکه را در سراسر اینترنت ارسال می‌کنند تا محاسبه و پهنای باند مورد هدف را اشغال کرده و مانع ارائه خدمات شبکه به کاربران واقعی می‌شود.

شدت حمله به پارامترهای زنجیره مانند حداکثر اندازه تراکنش‌ها و ماکزیمم سایز بلاک بستگی دارد. با این حال، تنها یک یا چند دستگاه برای غیرفعال کردن شبکه با یک حمله نامتقارن کافیست.

هرچند هدف Sapling Woodchipper تلاش برای تخریب Zcash نیست و در تلاش است تا توسعه دهندگان شبکه را مجاب به رفع اشکالات خطرناک کند.

Source

ساعت : 12:00 تاریخ انتشار : 4-06-1398

طبق گفته تحلیلگران فعالیت شبکه BSV از فعالیت در شبکه BCH پیشی گرفته است

باوجود گذشت دو سال از زمان شروع به کار بیت کوین کش (BCH) و نوظهور بودن BSV، به نظر می‌رسد فعالیت در شبکه BSV از BCH پیشی گرفته است. طبق تحلیل اخیر شرکت  IntoTheBlock سرعت شبکه BSV از BCH بهتر است. همچنین، افزایش آدرس‌هاس فعال BSV منجر به افزایش تراکنش‌ها نیز شده است.

در حالیکه هر دو شبکه سطح مشابهی از کشش پول را نشان می‌دهند، این روند برای BCH کاهشی و برای BSV افزایشی است. با این حال حجم پول جدید در BCH بالاتر از BSV به نظر می‌رسد.

Source

ساعت : 8:00 تاریخ انتشار : 4-06-1398