آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

شمارش معکوس هاوینگ لایت‌کوین (LTC) در پنج روز آینده

سومین هاوینگ در تاریخ لایت‌کوین (LTC) به سرعت در حال نزدیک شدن است. این هاوینگ یکی از رویدادهای مورد انتظار سال 2023 خواهد بود.

طبق جدول زمانی از پیش تعیین‌شده پروتکل لایت‌کوین، چرخه هاوینگ لایت‌کوین هر 840000 بلاک اتفاق می‌افتد. در حال حاضر دو مورد هاوینگ لایت‌کوین وجود داشته است، اولی در سال 2015 و دومی در سال 2019.

هاوینگ لایت‌کوین در سال 2015 پاداش بلاک لایت کوین را از 50 LTC به 25 LTC در هر بلوک کاهش داد. آخرین رویداد هاوینگ لایت کوین در سال 2019 رخ داد، زمانی که پاداش بلاک از 25 LTC به 12.5 LTC در هر بلوک کاهش یافت.

رویداد هاوینگ آتی پاداش استخراج لایت کوین را از 6.25 LTC به 3.125 LTC کاهش می‌دهد. هاوینگ لایت کوین از لحاظ تاریخی با پتانسیل افزایش قیمت همراه بوده است، بنابراین پیش از این رویداد، که در حدود پنج روز دیگر اتفاق می‌افتد، پیش‌بینی می‌شود باز هم افزایش قیمت داشته باشیم. شمارش معکوس تا رویداد هاوینگ را پلتفرم تحلیلی OKLink ارائه می‌دهد. در زمان نگارش این خبر، شمارش معکوس پنج روز و پنج ساعت بود و تاریخ مورد انتظار آن 2 آگوست است. تا این رویداد در حال حاضر 3005 بلوک باقی مانده است.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، لایت کوین پیش از رویداد بزرگ هاوینگ، به نقطه عطف قابل توجهی در تراکنش‌های شبکه دست یافته است و 170 میلیونمین تراکنش خود را انجام می‌دهد.

لایت کوین با خوش‌بینی نسبت به رویداد هاوینگ آتی، افزایش قیمت باورنکردنی را در بیشتر ماه ژوئن تجربه کرد و در 3 جولای به 114 دلار رسید. به دنبال آن، سودها افزایش یافت و قیمت LTC را به زیر مرز 100 دلار رساند، قیمتی که در حال حاضر معامله می‌شود.

در زمان نگارش این خبر، LTC در 24 ساعت گذشته به میزان متوسطی افزایش یافت و به 91.11 دلار رسید. در نمودار روزانه LTC، دو چیز برجسته است: لایت کوین در حال حاضر در یک الگوی مثلثی معامله می‌شود و میانگین‌های متحرک روزانه همگرا می‌شوند. در نتیجه، معامله‌گران به دنبال تشکیل مثلث LTC هستند که ممکن است منجر به شکست به سمت بالا یا پایین شود. در روند صعودی، هدف همچنان فراتر از 114 دلار است، در حالی که ممکن است در صورت کاهش حمایت به سطح 80 دلار برسد.

 

پیشنهاد مطالعه: نصف شدن پاداش استخراج (halving)

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا