ایستگاه خبر

لایت کوین رکورد بالاترین سطح معاملات خود در فوریه ۲۰۲۰ را شکست

Litecoin پس از عبور از بالاترین سطح خود در فوریه امسال، به بالاترین سطح معاملات ۲۰۲۰ رسیده است. این روند صعودی LTC که هفته گذشته تجربه کرد می‌تواند در این هفته از روی آوردن سرمایه‌گذاران نهادی به فورک بیت کوین متأثر شود.

هدف روند صعودی Litecoin رسیدن به صد دلار است
آمار هفتگی ماه فوریه نشان می‌دهد که یک صعود بالقوه به سمت منطقه مقاومتی ۱۰۰ دلار بسیار محتمل است.

شاخص‌های فنی ظرفیت بالایی را برای حرکت صعودی در روزهای بعد نشان می‌دهد، و هدف نهایی صعود هفتگی در نزدیکی سطح ۱۴۰ دلار تعیین شده است.

گزارش هفتگی LTC۱ - کوین ایران
گزارش هفتگی LTC – کوین ایران

با توجه به شاخص آلیگیتور ویلیام، چشم‌انداز صعودی کوتاه مدت در جای خود باقی است در حالی که قیمت معاملات بالاتر از سطح پشتیبانی ۸۰ دلار و همزمان با میانگین متحرک ۵ روزه (سبز) است.

عدم دستیابی به سطح پشتیبانی ۸۰ دلار می‌تواند قیمت LTC را از ۷۵ تا ۷۰ دلار برساند. خریداران احتمالاً در انتظار افزایش مجدد در میان مدت و بلند مدت در اطراف منطقه پشتیبانی ذکر شده هستند.

گزارش روزانه LTC - کوین ایران
گزارش روزانه LTC – کوین ایران

تجزیه و تحلیل داده‌های On-chain ارائه شده توسط Santiment نشان می‌دهد، در حال حاضر، فشار فروش تعداد زیاد نهنگ‌ها وجود ندارد. علاوه بر این، با ادامه افزایش قیمت‌ها، آدرس‌های فعال روزانه در حال کاهش هستند.

اگر LTC به سطح ۹۰ یا ۱۰۰ دلار نزدیک شود، این شاخص باید کنترل شود، زیرا افزایش در آدرس‌های فعال روزانه می‌تواند سودآوری دارندگان LTC را نشان دهد.

آدرس‌ها فعال روزانه LTC - کوین ایران
آدرس‌ها فعال روزانه LTC – کوین ایران

تجزیه و تحلیل داده‌ها از Santiment همچنین نشان می‌دهد که آدرس‌های Litecoin که از ۱،۰۰۰،۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ سکه در اختیار دارند از ۲۷ اکتبر به طور پیوسته مانده‌ حساب خود را افزایش می‌دهند.

|| بیشتر بخوانید: مفهوم پرچم گاوی و پرچم خرسی در معاملات ارز های رمزنگاری شده ||

 

توزیع دارندگان Litecoin
توزیع دارندگان Litecoin – کوین ایران

 

آدرس‌هایی با ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ سکه برخی از دارایی‌های خود را به فروش رسانده‌اند، این نشان می‌دهد سوداگران کوتاه مدت از مقاومت سالانه ۸۴/۵۰ دلار سود می‌برند. برعکس، آدرس‌هایی که ۱۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰ سکه در اختیار داشتند، مانده حساب خود را حفظ کرده‌اند و این موضوع، حاکی از آن است که آنها نه سکه می‌فروشند و نه می‌‌خرند.

اگر گاوها بتوانند از سطح مقاومت ۱۰۰ دلاری عبور کنند، با پشتوانه مثبت فنی و On-chain، لایت کوین می‌تواند در این هفته به دامنه بهتری از بالاترین سطح معاملات برسد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42182
دکمه بازگشت به بالا