ایستگاه خبر

بازی کنید و لایت‌کوین پاداش بگیرید!

شرکت آلمانی بازی‌های کامپیوتری CipSoft از یک بازی جدید رونمایی کرده است که تماما برروی بلاک‌چین Litecoin اجرا می‌شود و هیچ سرور مرکزی ندارد.

به گزارش خبرگزاری AMBCrypto، بازی انلاین LiteBringer بسیار مشابه اولین بازی شرکت CipSoft به نام Tibia  است که شخصیت‌های فانتزی در آن باید مراحل سختی را بگذرانند و پاداش دریافت کنند. در بازی LiteBringer اسلحه‌ها و شخصیت‌ها بر روی بلاک‌چین Litecoin  ذخیره می‌شوند و می‌توان با یک تراکنش بلاک‌چینی آنها را میان کاربران مبادله کرد.

در حقیقت هر حرکتی در بازی یک تراکنش در بلاک‌چین Litecoin  است که به بازیکنان اجازه می‌دهد رمز ارز Litecoin  به عنوان پاداش دریافت کنند. این اولین بازی در نوع خود بر روی بلاک‌چین LTC است.

چارلی لی خالق لایت‌کوین بازی CipSoft  را یک انقلاب در صنعت بازی‌های آنلاین می‌داند و از ایجاد اولین بازی آنلاین بلاک‌چینی بر روی بلاک‌چین Litecoin  ذوق زده است.

“اولین بازی نقش محور بر روی بلاک‌چین Litecoin ایجاد شد. ما هیجان زده و خوشحال از این اقدام CipSoft  هستیم.”

مدیر محصول LiteBringer معتقد است بلاک‌چین می‌تواند یک انقلاب بزرگ در صنعت بازی‌ باشد. با واگذاری تمام قدرت بازی به دست کاربران.

شایان ذکر است که بازی‌های دیگری نیز پیشتر بر روی بلاک‌چین بیت‌کوین و اتریوم ایجاد شده‌اند. بازی‌هایی چون World of Ether و MegaCryptoPolis که به کاربران امکان می‌دهد در کنار بازی کردن توکن اتر بدست بیاورند.

بیشتر بخوانید: رویداد بین المللی BSIC و حضور دو استارتاپ موفق ایرانی در آن با تلاش کوین ایران

https://coiniran.com/?p=41183
دکمه بازگشت به بالا