ایستگاه خبر

حجم معاملات Link در Coinbase از بیت کوین پیشی گرفت

با افزایش محبوبیت دیفای (DeFi)، حجم معاملات توکن Link، از معاملات بیت کوین فراتر رفت و تبدیل به رمزارزی شد که بیشترین حجم معاملات را ظرف ۲۴ ساعت گذشته، در Coinbase Pro، بزرگترین صرافی رمزارز ایالات متحده، به خود اختصاص داده است.
به گفته منبعِ داده Messari، حجم معاملات بیست‌وچهار ساعته Link در Coinbase Pro حدود ۱۶۳ میلیون دلار است، تقریباً ۷۰٪ بیش از حجم معاملات بیت کوین با ارزش ۹۶.۴۸ میلیون دلار.
با این حال، حجم جهانی بیست‌وچهار ساعته Link به ارزش ۳.۱۳ میلیارد دلار هنوز فقط ۱۷٪ از کل حجم جهانی معاملات بیت کوین با ارزش ۱۷.۵۳ میلیارد دلار است. جالب توجه این که قیمت توکن Link در اوایل روز یکشنبه به ۱۴.۳۸ دلار افزایش یافت. Link که در فهرست رمزارزهای بزرگ جهانِ‌ کریپتو از نظر ارزش بازار در مقام ششم قرار دارد، تنها در هفت روز گذشته ۶۸٪ افزایش یافته است.
سود ۷۰۰ درصدی این توکن از سال پیش تا کنون حیرت‌انگیز می‌نماید و افزایش ۶۱ درصدی قیمت بیت کوین در برابر این سود، ناچیز به نظر می‌رسد.
براساس منبع داده IntoTheBlock، همه ۱۸۴،۳۳۰ آدرس Link اکنون فعال‌اند و در حال دریافت سودهای سرمایه ‌گذاری‌شان هستند. به نظر می‌رسد افزایش استفاده از اوراکل‌های قیمت Chainlink در فضای DeFi با رشد روزافزونش، رشد درخشان لینک را تقویت می‌کند.
اوراکل‌های قیمت به‌عنوان پلی بین قراردادهای هوشمند رمزارز و داده‌های خارج از زنجیره عمل می‌کنند.

Source

https://coiniran.com/?p=40583
دکمه بازگشت به بالا