ایستگاه خبر

خواننده رپ آمریکایی، لیل یاتی Lil Yachty توکن اتریوم تولید خواهد کرد!

لیل یاتی (Lil Yachty) خواننده رپ ۲۳ ساله و نامزد جایزهٔ گرمی (Grammy) قرار است یک توکن رمزارز مبتنی بر اتریوم به نام خود تولید کند. شروع به کار این توکن از پلت‌فرم رمزارز Fyooz.io خواهد بود.

این رپر آمریکایی که نام اصلی‌اش مایلز مک‌کولوم (Miles McCollum) است جدیدترین فردی است که اصطلاحاً «توکن اجتماعی» تولید می‌کند. منظور از توکن اجتماعی رمزارزی است که نام یک اینفلوئنسر را در معاملات صرافی‌های کریپتوکارنسی بر خود حمل می‌کند. شخص اینفلوئنسر می‌تواند این کوین‌ها را به‌ عنوان ارز و اوراق قابل استرداد برای کالاها و خدمات بپذیرد.

لیل یاتی در اسپاتیفای ۱۰.۷ میلیون شنونده، در اینستاگرام ۹.۸ میلیون و در توییتر ۵.۲ میلیون دنبال‌کننده دارد. رمو پرینز (Remo Prinz) بنیانگذار Fyooz در بیانیهٔ مطبوعاتی‌اش دربارهٔ لیل یاتی گفت: «او چهره‌ی خونسرد و صدای خوبی دارد و همیشه در حال جنبش است.»

Fyooz اعلام نکرد که توکن لیل یاتچی از چه زمانی راه‌اندازی خواهد شد و اینکه این خواننده رپ چه برنامه‌ای برای آن دارد، به هر حال او بزرگترین اینفلوئنسر این پلت‌فرم خواهد بود. از افراد دیگری که در پلت‌فرم کریپتوکارنسی Fyooz ثبتنام کرده‌اند می‌توان به JAS CRW ، گروه Afrobeats سوئیسی و Meta Hiltebrand سرآشپز معروف سوئیسی اشاره کرد.

شرکت Fyooz آخرین شرکتی است که بر قطار رمزارزها سوار می‌شود. شرکت توکن اجتماعی Roll به سرپرستی بردلی مایلز، تحلیل‌گر سابق Coindesk سال گذشته تاسیس شد. بعد از آن هم Rally بود که یک پلت‌فرم توکن اجتماعی است.

اما لیل یاتچی تنها رپر این حوزه نیست! Akon و Ja Rule نیز در پلت‌فرم Roll ثبتنام کرده‌اند. حتی این پلت‌فرم یک آهنگ رپ هم دربارهٔ رمزارز با Alex Masmej و Lil B تولید کرده است!

 

Source

https://coiniran.com/?p=42115
دکمه بازگشت به بالا