ایستگاه خبر

مشارکت Strike و بیترکس برای ورود پرداختی‌های شبکه لایتنینگ به ۲۰۰ کشور!

پلتفرم Strike مشارکتی را با صرافی بیترکس برقرار کرده است و قرار است که این دو شرکت در همکاری یکدیگر، پرداختی‌های شبکه لایتنینگ را به ۲۰۰ کشور وارد کنند. در حالی که بیت کوین و رمز ارز‌ها در حال محبوبیت روزافزون هستند، این اقدام می‌تواند نقطه عطف مهمی باشد. مدیرعامل Strike این مشارکت را از طریق یک پست وبلاگ اعلام کرد. این مشارکت باعث می‌شود که کانال‌های پرداخت لایتنینگ در دسترس کاربران ۲۰۰ کشور جهان قرار بگیرد.

بنا بر این مشارکت، مشتریان و کاربران بیترکس می‌توانند از پلتفرم Strike در زمینه استیبل کوین‌های پشتیبانی شده و تعدادی از ارز‌های فیات مانند یورو و پوند استفاده کنند. این مشارکت نقطه عطفی برای پلتفرم Strike است که می‌خواهد پرداخت‌های جهانی را با استفاده از فناوری شبکه لایتنینگ متحول کند.

Strike با استفاده از پروتکل‌های مدیریت ریسک خودکار و آنی می‌تواند از زیرساخت شبکه لایتنینگ برای تسهیل انتقال‌های پولی بین المللی استفاده کند. مدیرعامل این شرکت ابراز داشته که قبل از پایان نیمه اول سال ۲۰۲۱ برای کاربران بریتانیایی و اروپایی خود کارت بانکی صادر می‌کند. این شرکت قرار است که در آینده جفت ارز‌های فیات بیشتری را هم اضافه کند.

شبکه لایتنینگ به عنوان راه‌حلی برای مقیاس‌پذیری بیت کوین معرفی شد که بازده و سرعت تراکنش‌ها را افزایش می‌داد و مخصوصا در زمینه تراکنش‌های خرد بسیار به بیت کوین کمک می‌کرد. علیرغم اینکه تعداد نود‌های این شبکه در روز‌های آغازین بسیار افزایش پیدا کرد، این پروتکل مورد انتقاد افرادی واقع شد که استفاده از سیستم لایه دوم را برای تجار سخت می‌دانستند.

اینک که پذیرش بیت کوین در حال افزایش است، بسیاری به نسبت آینده پرداختی‌های شبکه لایتنینگ خوشبین هستند. البته اینک مقدار بیت کوینی که در شبکه اتریوم مورد استفاده قرار گرفته است از مقدار بیت کوین استفاده شده در شبکه لایتنینگ بیشتر است. اما فناوری لایتنینگ فناوری جالبی است و جا برای پیشرفت دارد. نظر شما چیست؟ مشارکت این دو شرکت چه تاثیراتی خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43065
دکمه بازگشت به بالا