ایستگاه خبر

آزمایشگاه‌های Lightning یک DeFi جدید و بهبودیافته را در شبکه بیت کوین به ارمغان می‌آورد

در تاریخ ۲ نوامبر، آزمایشگاه‌های Lightning ، یکی از تیم‌های اصلی راه‌حل مقیاس زنجیره جانبی بیت کوین، با معرفی Lightning Pool یک قابلیت جدید را به کاربران خود عرضه کرد. استخر لایتنینگ فاقد حضانت خواهد بود و به شما امکان می‌دهد به صورت همتا به همتا با شرکت کنندگان تعامل کنید. تیم LN همچنین اظهار داشت که این پیشنهاد جدید به کاربر خود امکان می‌دهد با تجارت در استخر به نقدینگی دسترسی پیدا کند.

 

|| بیشتر بخوانید:‌ چرا حجم سرمایه الزاما به معنای نقدینگی بالای یک رمزارز نیست؟ ||

رفع نواقص نقدینگی

طبق گفته تیم LN، آزمایشگاه‌های لایتنینگ، یک رویکرد غیر حضانتی به تأمین‌کنندگان نقدینگی در استخر اجازه می‌دهد تا امتیازات تشویقی بیت کوین خود را بدون انتقال کنترل آن به واسطه‌ها به دست آورند.

قابل ذکر است، این پیشنهاد جدید یکی از روش‌های آزمایشگاه لایتنینگ است که می‌تواند با حل معادله نقدینگی، شبکه را هدایت کند. در گذشته، کاربران LN به رویکردهایی مانند گروه‌های گپ و گفتگو اعتماد کرده‌اند. متأسفانه، آزمایشگاه‌های لایتنینگ خاطرنشان کردند که این تنها برای بخشی از کاربران LN در دسترس است.

 LiFi  

قابل ذکر است، این استخر محصول جدیدی را به نام LiFi یا محصولات مالی با موضوع لایتنینگ به ارمغان می‌آورد. LiFi با امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) متفاوت است زیرا بیت‌ کوین‌ها برای کسب بازده در سیستم عامل DeFi مجبور نیستند دارایی خود را به wrapped BTCs تبدیل کنند.
پس از مرحله آزمایش، Lightning Pool با حداکثر سفارش ثابت ۱۰ BTC راه‌اندازی می‌شود. با این حال، این تیم یادآوری می‌کند که پس از آزمایش کامل سیستم، مبلغ افزایش می‌یابد. بخشی از دلیل محدود کردن حداکثر مقدار به ۱۰ BTC، هیاهوی اطراف DeFi و تولید محصول است.

آزمایشگاه‌های Lightning می‌ترسند که سرمایه‌گذاران رمزارز بتوانند “یک میلیون دلار” در اولین روز بهره برداری از استخر به دست آورند. بنابراین، لازم است قبل از افزایش مقادیر، یک تست کامل وجود داشته باشد.

رایان جنتری، رئیس بخش توسعه تجارت در آزمایشگاه‌های لایتنینگ، هنگام صحبت با Bitcoin Magazine، خاطر نشان کرد که استخر لایتنینگ از یک زنجیره سایه استفاده خواهد کرد. این زنجیره به تیم کمک می‌کند تا منطق پیچیده‌ای را در بالای بلاکچین بیت کوین پیاده‌سازی کند. به عنوان مثال، معاملات خارج از زنجیره را تسهیل می‌کند که به صورت دسته‌ای در زنجیره اصلی تسویه حساب می‌شوند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41824
دکمه بازگشت به بالا