ایستگاه خبر

Lido از اتریوم استیک شده بر راهکارهای لایه-2 پشتیبانی خواهد کرد

پلتفرم پیشتاز خدمات استیک Lido به تازگی خبر از پشتیبانی از اتریوم‌های استیک شده در راهکارهای لایه-2 داده است. کاربران با استفاده از Lido می‌توانند ETH را استیک کرده و در مقابل توکن stETH دریافت کنند.

بر اساس اعلام رسمی این پلتفرم، توکن جدید wstETH به فهرست محصولات این شرکت افزوده شده که قابلیت انتقال به شبکه‌های لایه-2 آربیتروم و اپتیمیسم را دارد. این به‌روزرسانی علاوه‌بر تسهیل استفاده از شبکه‌های لایه-2 برای پلتفرم‌های دیفای، به حفظ ویژگی‌های منحصربه‌فرد stETH نیز کمک شایانی می‌کند. Lido دستورالعمل‌های لازم برای معاوضۀ stETH با wstETH را به کاربران خود داده‌ است.

Lido برای افزایش مشارکت کاربران ماهانه 150 هزار توکن LDO را در بین شبکه‌های وابسته توزیع خواهد کرد. پلتفرم‌های Beethoven X ،Balancer ،Curve Finance ،Kyber Network و Velodrome از نخستین پروژه‌های دیفای دریافت کنندۀ این پاداش‌ها هستند.

Lido از اتریوم استیک شده بر راهکارهای لایه-2 پشتیبانی خواهد کرد

طبق داده‌های موجود، حجم تراکنش‌ شبکه‌های لایه-2 آربیتروم و اپتیمیسم از زمان راه‌اندازی خود در سال 2021 (1399) تا کنون با رشد قابل‌توجهی داشته است، با توجه به نمودار فوق حجم تراکنش‌های روزانۀ این دو شبکه به تازگی فراتر از 200 هزار عدد بوده است.

با پشتیبانی از شبکه‌های لایه-2، کاربران Lido قربانی ازدحام بالای شبکۀ اتریوم نشده و از پرداخت هزینۀ‌ گس سرسام‌آور در امان خواهند بود. در عوض با پردازش سفارش‌های خود در شبکه‌های جانبی به مدیریت بهینۀ حجم تراکنش‌های بلاک‌چین کمک شایانی خواهند کرد.

پیشنهاد مطالعه: پل بلاکچین یا بلاکچین بریج (Blockchain Bridge) چیست؟ آشنایی با نحوه کار پل‌های بلاکچینی

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا