ایستگاه خبر

عضو هیئت‌مدیره کمپانی LedgerX مدیر اجرایی بورس معاملات آتی میامی شد

عضو هیئت مدیره کمپانی  LedgerX مدیر اجرایی شرکتی شده است که چندی پیش متهم بود می‌خواهد کنترل صرافی معاملاتی بیت‌کوین این کمپانی را در دست بگیرد.

مارک وتجن Mark Wetjen رئیس اجرایی پیشین کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، مدیر اجرایی بورس معاملات آتی میامی( MIAX) و معاون اجرایی شرکت میامی اینترنشنال هولدینگ شده است.

به گزارش خبرگزاری کوین‌دسک و با استناد به خبر منتشر شده در روز دوشنبه، مارک در پست جدید خود بر روی بسته‌های معاملاتی نوآورانه شامل سهام‌های دیجیتالی و دارایی‌های رمز ارزی و مشتقات آنها تمرکز خواهدکرد.

“مارک نقش محوری در توسعه پروژه‌های آینده گروه MIAX خواهد داشت. فعالیت‌هایی که از تجارت الکترونیک بر دارایی‌ها و سهام‌های نقدی و ارائه‌ی بسته‌های معاملات آتی گسترده خواهند بود.”

بورس معاملات آتی میامی یکی از سهامداران کمپانی LedgerX است. نیکلاس گاندن از اصلی ترین سهامداران LedgerX چندی پیش با انتشار نامه‌ای MIAX را متهم کرد که با همکاری یکی از اعضای اصلی شرکت LedgerX می‌خواهند کنترل کامل صرافی این شرکت را در اختیار خود قرار دهند. با این حال بورس معاملات آتی میامی بی اعتنا به شایعات موجود گذشته مارک را درخشان ارزیابی کرده و ابراز امیدواری کرده است که تجربیات او به توسعه فعالیت‌های آنها کمک کند.

https://coiniran.com/?p=36635
دکمه بازگشت به بالا