ایستگاه خبر

کیف‌پول سخت‌افزاری لجر از پولکادات پشتیبانی می‌کند!

ارائه‌دهنده کیف‌پول سخت‌افزاری لجر (Ledger)، پولکادات (Polkadot) را به توکن‌های پشتیبانی‌شده‌ی خود اضافه کرد. لجر به کاربران امکان می‌دهد که سکه‌های DOT را مستقیماً در وبسایت استیک کنند همچنین می‌توانند تا ۵ بار گزینه‌های استیکینگ خود را تغییر دهند.

سازگاری پولکادات و لجر

پولکادات (DOT) به یکی از مهم‌ترین پروژه‌های بلاکچین تبدیل شده است. فقط در سال جاری، قیمت پولکادات بیش از ۳۶۰ درصد جهش داشته و مجموع سرمایه‌ی بازار خود را به بیش از ۳۴.۱۷ میلیارد دلار رسانده است.

لجر ارائه‌دهنده‌ی کیف‌پول دارایی‌های دیجیتال، در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد و حالا به‌عنوان یک رهبر جهانی در راه‌حل‌های امنیتی و زیرساختی برای حفاظت از رمز ارزهای مهم شناخته می‌شود. در یک بیانیه مطبوعاتی این شرکت اعلام کرده از پروژه بلاکچین پولکادات و رمز ارز رمز آن (DOT) پشتیبانی می‌کند.

در این بیانیه آمده است که پولکادات به کیف‌پول سخت‌افزاری لجر در برنامه نرم‌افزاری کمک کرده و آن را به Ledger Live متصل می‌کند. Ledger Live یک برنامه تلفن هوشمند است که در کنار کیف پول سخت‌افزاری Ledger اجرا می‌شود. علاوه بر ذخیره دارایی‌های کریپتو، Ledger Live به کاربران امکان می‌دهد تا دارایی‌ها را حتی در زمانی که کیف‌پول در نزدیکی‌شان نیست، ردیابی و نگهداری کنند.

پیشنهاد مطالعه: همه چیز درباره لدجر (Ledger)

ادغام لجرلایو پولکادات به این معنی است که کاربران می‌توانند ضمن مدیریت حساب‌های خود و انجام فعالیت‌های اشتراکی در یک برنامه واحد و راحت، از مزایای امنیتی ایمن نگه داشتن کلید مخفی خود در سیستم سخت‌افزاری لجر برخوردار شوند. این موضوع به‌ویژه برای دارندگان جدید DOT که به دنبال یک راهنمای ساده‌تر بدون به خطر افتادن مالکیت و کنترل کلیدهای خصوصی خود هستند، سودمند است.

قیمت DOT و آمار استیکینگ

دارایی بومی دیجیتال پولکادات،DOT، رسماً به پنجمین سکه‌ای تبدیل شده است که کاربران Ledger Live می‌توانند برای استیکینگ از آن استفاده کنند. اخیراً، DOT در بین بهترین رمز ارزها قرار گرفته است.

این دارایی با قیمت تقریباً ۸ دلار وارد سال جدید شد، اما در ماه‌های بعدی روندی کاملاً صعودی داشت. با وجود اصلاحات جزئی در بازار هفته گذشته، DOT از آغاز سال تا کنون ۳۵۰ درصد سود داشته است و در حال حاضر بیش از ۳۶ دلار معامله می‌شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=44309
دکمه بازگشت به بالا