ایستگاه خبر

آخرین باری که این اتفاق افتاد، قیمت بیت کوین در 12 ساعت 8 درصد افزایش یافت

با توجه به داده‌های ارائه‌شده توسط شرکت تحلیلگر blockchain Santiment، بخش قابل توجهی از سکه‌های بی‌استفاده در حال تغییر آدرس‌اند که معمولاً پیش‌بینی‌کننده‌ بی‌ثباتی در قیمت بیت کوین است.

سنجه اختصاصی Token Age Consume در 40 روز بالاترین میزان قرائت را نشان می‌دهد. هنگامی که این میزان در 29 آوریل 18.1 میلیون افزایش یافت، قیمت بیت کوین از 8،670 دلار به 9370 دلار هشت درصد رسید، این بدان معنی است که افزایش شدید نوسانات بسیار محتمل است.

سنجه فوق اینطور محاسبه می‌شود: با در نظر گرفتن تعداد سکه‌هایی که در یک تاریخ مشخص در حال انتقال هستند و ضرب آنها در مدت زمانی که از آخرین انتقال آنها گذشته است. معامله گران و سرمایه گذاران باید توجه جدی به مقادیر بیت کوین غیرفعال داشته باشند زیرا ممکن است نشان‌دهنده چرخش بالقوه بازار باشد. پس از این که این شاخص در 30 ژوئیه 2019 به تقریبا 58.2 میلیون رسید، قیمت بیت کوین نیز تنها در یک هفته، از 9،600 دلار به تقریبا 12000 دلار رسید.

این فعالیت غیرمعمول لزوماً صعودی نیست. به عنوان مثال، سنجه Token Age Consumes نیز در 20 مارس پیک بزرگی را ثبت کرد که در همان روز 12 درصد سقوط قیمت داشت.

این روزها حرکت تعیین‌کننده‌ای در قیمت بیت کوین به چشم می‌آید. تلاش برای رساندن سطح سالانه به از سطحی بالاتر از 10.500 دلار، در اول ژوئن به شدت ناکام ماند و  پس از آن 11 درصد سقوط کرد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، شاخص بلومبرگ اخیراً نشانگر سیگنال فروش بود. اگر حمایت کافی برای رساندن قیمت بیت کوین به بالای ۱۰ هزار دلار صورت نپذیرد، به زودی شاهد سقوط آن تا ۶۲۰۰ دلار خواهیم بود.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا