ایستگاه خبر

آخرین باری که این اتفاق افتاد، قیمت بیت کوین در ۱۲ ساعت ۸ درصد افزایش یافت

با توجه به داده‌های ارائه‌شده توسط شرکت تحلیلگر blockchain Santiment، بخش قابل توجهی از سکه‌های بی‌استفاده در حال تغییر آدرس‌اند که معمولاً پیش‌بینی‌کننده‌ بی‌ثباتی در قیمت بیت کوین است.

سنجه اختصاصی Token Age Consume در ۴۰ روز بالاترین میزان قرائت را نشان می‌دهد. هنگامی که این میزان در ۲۹ آوریل ۱۸.۱ میلیون افزایش یافت، قیمت بیت کوین از ۸،۶۷۰ دلار به ۹۳۷۰ دلار هشت درصد رسید، این بدان معنی است که افزایش شدید نوسانات بسیار محتمل است.

سنجه فوق اینطور محاسبه می‌شود: با در نظر گرفتن تعداد سکه‌هایی که در یک تاریخ مشخص در حال انتقال هستند و ضرب آنها در مدت زمانی که از آخرین انتقال آنها گذشته است. معامله گران و سرمایه گذاران باید توجه جدی به مقادیر بیت کوین غیرفعال داشته باشند زیرا ممکن است نشان‌دهنده چرخش بالقوه بازار باشد. پس از این که این شاخص در ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۹ به تقریبا ۵۸.۲ میلیون رسید، قیمت بیت کوین نیز تنها در یک هفته، از ۹،۶۰۰ دلار به تقریبا ۱۲۰۰۰ دلار رسید.

این فعالیت غیرمعمول لزوماً صعودی نیست. به عنوان مثال، سنجه Token Age Consumes نیز در ۲۰ مارس پیک بزرگی را ثبت کرد که در همان روز ۱۲ درصد سقوط قیمت داشت.

این روزها حرکت تعیین‌کننده‌ای در قیمت بیت کوین به چشم می‌آید. تلاش برای رساندن سطح سالانه به از سطحی بالاتر از ۱۰.۵۰۰ دلار، در اول ژوئن به شدت ناکام ماند و  پس از آن ۱۱ درصد سقوط کرد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، شاخص بلومبرگ اخیراً نشانگر سیگنال فروش بود. اگر حمایت کافی برای رساندن قیمت بیت کوین به بالای ۱۰ هزار دلار صورت نپذیرد، به زودی شاهد سقوط آن تا ۶۲۰۰ دلار خواهیم بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39353
دکمه بازگشت به بالا