ایستگاه خبر

بنیاد LABEL یک مکانیسم جدید را برای بخش سرگرمی معرفی می‌کند

بنیاد LABEL برای معرفی ابزارهای مبتنی بر بلاکچین به بخش توزیع محتوا و صنعت سرگرمی طراحی شده است.

در هسته خود، بنیاد LABEL قرار است در نحوه توزیع عادلانه درآمد از محتوا تجدید نظر کند. با راه‌اندازی این محصول، با حذف تمامی واسطه‌ها، کل درآمد به دست هنرمندان، تولیدکنندگان و نوازندگان خواهد رسید.

کل فرآیند تجارت IP با دائو بنیاد لیبل به صورت همتا به همتا انجام می‌شود و این موضوع مدیریت IP را انعطاف پذیرتر و دموکراتیک‌‌تر می‌کند.

در ۲۵ اکتبر ۲۰۲۱، بنیاد LABEL یک میلیون دلار از بنیادهای سطح بالای VC و سرمایه‌گذاران معتبر تأمین کرد. علاوه بر این، در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ از Solanium Ventures سرمایه جمع‌آوری کرد.

از نظر فنی، بنیاد LABEL پلتفرمی برای ایجاد NFT است: کاربران می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض مرتبط با محتوای خود ایجاد کنند. این NFT ها را می‌توان به صورت غیرمتمرکز عادلانه هم در بازار لیبل و هم در پلتفرم‌های دیگر در اتریوم مانند OpenSea و Rarible فروخت.

بنیاد لیبل یک کپی غیرمتمرکز از پلتفرم OPENTRACK است. خود OPENTRACK اخیراً نسخه ۲.۰ را منتشر کرد که در آن یک سیستم مدیریت یادگیری تخصصی را یکپارچه کرده است.

از سال ۲۰۲۱، چندین خالق برنده گرمی مانند Philip Lassiter و Robert Sput Searight و برند BTS Doc Skim پلتفرم OPENTRACK را تأیید کرده‌اند و اخیراً نیز گواهینامه Ableton (بالاترین استانداردهای اکوسیستم و ابزار مدیریت IP) را دریافت کرده است.

اخیراً این بنیاد LABEL LBL، توکن بومی مبتنی بر اتریوم خود را معرفی کرد. این توکن برای معرفی بنیاد لیبل به علاقه‌مندان جامعه Web3 طراحی شده است.

علاوه بر این، لیبل یک بار دیگر تعهد خود را برای آوردن زیرساخت NFT چند زنجیره‌ای به پلتفرم خود تأیید کرده است، زیرا آن‌ها به طور رسمی توافق نامه‌ای را با Ankr امضا کرده‌اند تا از گره‌های خود و میان افزار MultiBaas Curvegrid برای پشتیبانی از زیرساخت لیبل استفاده کنند.

لیبل یک پلتفرم اشتراک هزینه حق چاپ مبتنی بر بلاکچین، NFT است که از فرآیندهای سرمایه‌گذاری، توزیع و تبلیغ پشتیبانی می‌کند تا موانع مربوط به تولید و سرمایه‌گذاری محتوای موجود و ساختار توزیع سود ناعادلانه فعلی را از بین ببرد. LABEL بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است که توسط ابزار و توکن حاکمیتی LBL با هدفی یکپارچه برای ایجاد یک اکوسیستم اشتراک سود منصفانه ساخته شده است.

 

پیشنهاد مطالعه: بررسی مالکیت در فروش آثار هنری دیجیتال NFT

 

Source

https://coiniran.com/?p=49624
دکمه بازگشت به بالا