ایستگاه خبر

توقف پشتیبانی از بیت کوین کش در یک صرافی بزرگ

این صرافی چند وقتی است که تاسیس شده است و اخیرا توانسته علی رغم وجود رقبای سرسختی همچون بایننس (Binance)، بیترکس (Bittrex) و کراکن (Kraken) برای خود شهرتی به دست آورد. دفتر صرافی کیوکوین همانند بایننس در هنگ کنگ قرار دارد. با وجود این که رقیبش بایننس، بیشترین حجم مبادلات روزانه رمزارز ها را به خود اختصاص داده است اما صرافی KuCoin به تلاش خود ادامه می دهد و به آینده امیدوار است.

به گزارش کوین ایران و به نقل از cryptocurrencynews.com، صرافی رمزارز KuCoin در خبری اعلام کرد که تمام جفت ارز های مبادلاتی مربوط به بیت کوین کش را حذف خواهد کرد. در سال گذشته صرافی کوکوین طی بیانیه ای اعلام کرد که قصد اضافه کردن جفت ارز های مربوط به بیت کوین کش را دارد.

با این کار این صرافی سعی داشت تنوع بیشتری در مبادلات را برای کاربران خود فراهم آورد. همچنین در ادامه تبلیغاتی مشترک با افراد مشهور دنیای ارز های رمزنگاری شده مانند John McAfee، Jihan Wu و Roger Ver انجام داد.

صرافی رمزارز KuCoin پشتیبانی از جفت های بیت کوین کش رامتوقف می کند
CoinTelegraph

لیست جفت ارز های بیت کوین کش که از صرافی رمزارز KuCoin حذف می شوند

با این حال به نظر می رسد که مبادلات مربوط به جفت ارز های بیت کوین کش انتظارات مسئولان این صرافی را برآورده نکرده است. در 26 مارس 2018 در بیانیه ای اعلام شد که تمامی جفت ارز های شامل بیت کوین کش از لیست مبادلاتی این صرافی حذف خواهند شد. در بیانیه اخیر، علاوه بر جفت ارز های مربوط به بیت کوین کش، مواردی دیگر نیز حذف خواهند شد. لیست جفت ارز هایی که حذف می شوند شامل موارد زیر است:

صرافی رمزارز KuCoin پشتیبانی از جفت های بیت کوین کش رامتوقف می کند

تا کنون برای حذف این جفت ارز ها توضیحات بیشتری اعلام نشده است. این صرافی هیچ بیانیه ی رسمی دیگری را منتشر نکرده و صرفا به همان یک اطلاعیه بسنده کرده است اما طبق مبادلات انجام شده در صرافی کوکوین، جفت ارز های مربوط به بیت کوین کش پایین ترین حجم مبادلات را داشته اند.

حجم مبادله Bitcoin Cash

طبق داده های سایت کوین مارکت کپ (CMC)، مبادلات مربوط به بیت کوین کش حتی یک درصد از کل حجم مبادلات رمزارز های این صرافی را تشکیل نمی دهد. به نظر می رسد تصمیم درستی را مسئولان صرافی کوکوین اتخاذ کرده اند. تنها 0.21 درصد یا به عبارتی 105 هزار دلار از 47.5 میلیون دلار مبادلات انجام شده در صرافی کوکوین مربوط به بیت کوین کش است.

تیم KuCoin در ادامه افزوده است که هیچ کاربری پول خود را از دست نخواهد داد. در حالی که این مقاله نگارش می شود قیمت بیت کوین کش در حدود 900 دلار شناور می باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا