ایستگاه خبر

صرافی KuCoin خدمات برداشت را برای همه توکن‌ها از سر می‌گیرد

صرافی KuCoin مرتبط با دارایی‌های دیجیتال در سنگاپور که در ماه سپتامبر ۲۸۱ میلیون دلار از سرمایه خود را در حمله هکرها از دست داد، گفت که خدمات واریز و برداشت همه توکن‌ها را از روز یکشنبه بازیابی می‌کند.

به گفته این صرافی، به دلیل ادامه دادرسی برای برخی از توکن‌ها، محدودیت‌های برداشت روزانه برای چند توکن اعمال می‌شود. KuCoin گفته است، این محدودیت‌ها نیز پس از اتمام مراحل قضایی برداشته خواهد شد. در همین حال، این صرافی گفت: این توکن‌ها با محدودیت‌های روزانه هزینه تراکنشی نزدیک به صفر خواهند داشت.
برای اینکه بدانید کدام رمزارزها محدودیت برداشت دارند، می‌توانید به لیستی که به طور مداوم  توسط صرافی KuCoin به روز می‌شود مراجعه کنید.
از بین رفتن امنیت صرافی KuCoin  با ارزش ۲۸۱ میلیون دلار یکی از بزرگترین این موارد در تاریخ  رمزارزها است. یک یا چند هکر با دستیابی به کنترل مقادیر زیادی بیت کوین، اتر، ترون (TRX ، + ۱.۷۴٪) ، XRP ، استار (XLM ، + ۱.۵۳٪) و انواع مختلف ERC-20، کلیدهای خصوصی کیف پول این صرافی متمرکز را به دست آوردند. البته، KuCoin بلافاصله برای مسدود کردن همه کیف پول‌ها و غیرفعال کردن خدمات اقدام کرد.

در آن زمان، جانی لیو ، مدیر عامل صرافی گفت که هرگونه وجوه سرقتی از مشتریان به طور کامل توسط بیمه پوشش داده می‌شود.
به گفته سایت داده‌های رمزارز CoinGecko صرافی KuCoin یکی از فعال‌ترین صرافی‌های رمزارز است و حجم متوسط مبادلات ​​روزانه آن به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار می‌رسد.
از ۷ اکتبر، صرافی حدود ۲۰۴ میلیون دلار از رمزارزهای مسروقه بازیابی و به این واسطه چندین مظنون در این حمله را شناسایی کرده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42089
دکمه بازگشت به بالا