ایستگاه خبر

صرافی Kraken میم کوین شیبا اینو (SHIB) را لیست می‌کند

صرافی رمز ارزی Kraken خبر داده است که رمزارز شیبا اینو (SHIB) را روز سه‌شنبه در پلتفرم خود لیست می‌کند. رقیب دوج کوین اخیراً محبوبیت زیادی به دست آورده است و در هفت روز گذشته ۹۷٪ و در ۳۰ روز گذشته ۸۲۵.۵٪ افزایش قیمت یافته است.

صرافی رمز ارزی کراکن روز دوشنبه در توییتی درباره لیست کردن ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) در پلتفرم خود توضیح داد. برایان هافمن، سرپرست محصولات این شرکت گفت اگر توییت ۲ هزار لایک دریافت کند، کراکن شیبا را در روز سه‌شنبه فهرست می‌کند. در زمان نگارش، این توییت ۴۵.۱ هزار بار لایک و ۱۱.۶ هزار بار بازتوییت شده است.
کراکن که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شد، می‌گوید که بزرگترین صرافی دارایی دیجیتال جهانی بر اساس حجم و نقدینگی یورو است. در سطح جهانی، کاربران به بیش از ۶۰ دارایی دیجیتال و هفت ارز مختلف فیات، از جمله EUR، USD، CAD، GBP، JPY، CHF، و AUD، جزئیات دسترسی معاملاتی دارند. کراکن اولین شرکت رمزنگاری ایالات متحده بود که مجوز بانکداری دولتی را دریافت کرد. این صرافی رمز ارزی به بیش از ۷ میلیون معامله گر در سراسر جهان خدمات ارائه می‌دهد.

در حالی که کراکن تأیید نکرده است که SHIB قطعاً در سه شنبه فهرست می شود، یکی از کاربران توییتر ادعا می کند که یکی از کارکنان این صرافی اواخر دوشنبه گفت که SHIB فردا فهرست می شود و افزود:

اطلاعات دقیقی نداریم که دقیقا چه زمانی باشد. اما باید فردا یک به‌روزرسانی وجود داشته باشد…

حامیان SHIB لیست کراکن را یک سیگنال فوق العاده صعودی می دانند و انتظار دارند قیمت shiba inu افزایش یابد. یک نفر در توییتی نوشت:

با انتشار اخبار صعودی برای SHIB، انتظار می‌رود که به محض اینکه برای معماله در اینجا در دسترس قرار گرفت، قیمت افزایش پیدا کند. کراکن احتمالاً از کارمزد مبادله نیز پول خوبی به دست خواهد آورد.

دیگری انتظار دارد که قیمت SHIB به طور قابل توجهی افزایش یابد، و معتقد است که لیست شدن توسط Kraken به میم کوین محبوب پتانسیل صعود مورد نیاز را می دهد.

در همین حال، حامیان shiba inu تلاش کرده‌اند تا این کوین را در پلتفرم تجاری Robinhood لیست کنند. طوماری در Change.org برای متقاعد کردن رابینهود برای فهرست کردن این سکه، ۴۶۱۴۳۹ امضا جمع آوری کرده است. پذیرش Shiba inu در واحدهای تجاری نیز در حال افزایش است و AMC Theaters در نظر دارند SHIB را در کنار dogecoin و سایر ارزهای دیجیتال برای پرداخت بپذیرند.

سکه شیبا اینو اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این ارز رقیب dogecoin است و به نهمین رمزارز بزرگ بازار تبدیل شده است. ارزش بازار آن در زمان نگارش این مقاله حدود ۳۹ میلیارد دلار است.

 

پیشنهاد مطالعه: صرافی غیرمتمرکز (DEX) چیست؟ + معرفی بهترین صرافی‌های غیرمتمرکز

 

Source

https://coiniran.com/?p=48151
دکمه بازگشت به بالا