ایستگاه خبر

Kraken از فناوری Chainlink برای بردن قیمت‌‌ها به DeFi استفاده می‌کند

Kraken یکی از بزرگترین صرافی‌های رمزارز از نظر حجم معاملات در جهان و از این رو بسیار تأثیرگذار است. با این حال، طبق اطلاعات اخیر، این صرافی قصد دارد تا با استفاده از DeFi، دامنه اثر خود را بیشتر کند.

قیمت‌های کراکن از طریق Chainlink به DeFi می‌آیند
امروز کراکن تصمیم خود را علنی کرد و گفت که اکنون نود خود را در بلاکچین Chainlink (LINK) اجرا می‌کند که با این امکان پخش Oracle Rates این صرافی به اتریوم (ETH) و همچنین بلاکچین‌های دیگر فراهم می‌شود.

Oracle Rates اطلاعات قیمت را در زمان واقعی ارائه می‌دهد، سپس به برنامه‌های غیرمتمرکز بخش DeFi ارسال می‌شود. این می‌تواند شامل هر چیزی باشد، از پروژه‌های وام، استیبل. کوین‌ها، پرداخت‌ها یا قراردادهای مشتقه. همه اینها به دلیل قابلیت امضای کریپتوی یکپارچه Chainlink امکان‌پذیر است.

اساساً، کاربران می‌توانند به داده‌های قیمت دسترسی داشته باشند و حتی اثبات کنند که این داده‌ها واقعاً از پلتفرم Kraken هستند.

کراکن قصد دارد دستکاری قیمت را از بین ببرد
Chainlink به دلیل استفاده پروژه‌های بزرگ از آن، اخیراً چندین بار خبرساز شده است. شبکه رسمی غیر متمرکز آن پیشاپیش در بخش DeFi توسط طیف گسترده‌ای از پروژه‌ها، معمولاً برای اهداف مشابه آنچه کراکن در نظر دارد استفاده می‌شود.

خطر دستکاری قیمت کاملاً زیاد است و اوراکل Chainlink برای از بین بردن این خطر و ایجاد آرامش خاطر تریدرها ضروری است. با استفاده از این داده‌ها به طور مستقیم در قراردادهای هوشمند، آنها می‌توانند بلافاصله به هر گونه تغییر در ارزش سکه‌های مختلف واکنش نشان دهند. در پایان، هدف کراکن افزایش شفافیت و اعتماد به فضای کریپتو است، و بهترین راه برای انجام این کار ارائه اثبات حقیقی بودن اطلاعات است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43497
دکمه بازگشت به بالا