ایستگاه خبر

جدید ترین جزئیات منتشر شده درباره رمزارز شرکت کداک (KODAKCoin)

کداک (Kodak) ۵ میلیون دلار از "معامله مجوز برند" برای یک ICO به دست می آورد. در "معامله مجوز برند" یا Brand Licensing Deal، یک کمپانی طی قراردادی با یک کمپانی دیگر، مجوز یا امتیاز استفاده از برند خود را برای یک محصول دیگر، برای یک دوره زمانی مشخص صادر می کند.

به گزارش کوین ایران، بر اساس گزارش سالانه ی k10 کمپانی کداک (KODAK) در سال ۲۰۱۷ که در تاریخ ۱۵ مارس منتشر شد، این کمپانی  ۷۵۰۰۰۰ دلار پول نقد از  WENN Digital دریافت کرد. این شرکت بر روی توسعه KODAKCoin و پلت فرم مدیریت و حفظ حقوق دیجیتالی مربوط به این پروژه کار می کند.

علاوه بر این، کداک ۵۰۰۰۰ سهم از سهام WENN را دریافت کرده، که طبق این گزارش ارزشی معادل یک میلیون و دویست و پنجاه هزار دلار دارد.

عرضه توکن کداک (KODAKCoin)

KODAKCoin

همچنین، پس از اتمام عرضه اولیه سکه ها (ICO) که هنوز به پایان نرسیده است، قرار بود کداک ۳ میلیون کداک کوین (KODAKCoin) دریافت کند، که بنا به گزارشات منتشر شده به تأخیر افتاده است (اگر چه گفته می شود پیش فروش خصوصی در حال انجام است). این توکن ها پس از یک سال از تاریخ دریافت، ارزش گذاری خواهند شد، که مطابق اسناد ثبت شده، ارزش کل دارایی بیشتر از ۳ میلیون دلار نخواهد بود.

قسمتی از بیانیه KODAK

پرداخت ها همچون یک نوع حق امتیاز اولیه عمل خواهند کرد، با این توضیح که:

«پول نقد پرداخت شده، ارزش فرضی سهام WENN و ارزش فرضی توکن ها، به عنوان پیش پرداخت حق امتیاز عمل می کنند که در مقابل حق امتیاز بر پایه فروش در آینده اعتبار دهی می شود.
پیش پرداخت حق امتیاز غیر قابل عودت است. هیچ پرداخت حق امتیاز بر پایه فروش در آینده انجام نخواهد شد مگر تا زمانی که پیش پرداخت حق امتیاز تمام شود.»

بر اساس این گزارش، اگر تعداد کل کوین ها بیش از ۱۰۰ میلیون باشد، کداک ۳ درصد از هر توکن صادر شده توسط WENN را دریافت خواهد کرد.

KODAKCoin

کوین KODAKCoin

در اوایل ماه فوریه، گروه KODAKCoin اعلام کرد ICO «به سرعت در حال حرکت به جلو» است، اگرچه «با توجه به افزایش توجه به قانونگذاری برای ICO ها در سراسر جهان»، پشتیبانان پروژه در حال پیگیری هستند تا اطمینان یابند فرایند فروش توکن ها مطابق با مقررات مربوطه انجام خواهد شد.

پس از آن این گروه اعلام کرد: «این مرحله برای چند هفته ادامه خواهد داشت و پس از آن قصد داریم KODAKcoin ها را به سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار کنیم.»

هفته گذشته، تیم KODAKCoin یک «گزارش شفافیت» منتشر کرد که نشان می داد هنوز یک سوال در مورد این که آیا در نهایت، قانونگذاران توکن ها را در طبقه بندی اوراق بهادار می گنجانند یا خیر وجود دارد، چرا که ممکن است منجر به محدودیت های تجاری پس از راه اندازی شود.

 

https://coiniran.com/?p=19344
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x