ایستگاه خبر

پادشاه رمز ارز‌ها ممکن است دوباره قیمت ۲۰ هزار دلار را تجربه کند!

قیمت بیت کوین نتوانست زیاد بالای ۴۰ هزار دلار دوام بیاورد. بعد از اینکه پادشاه رمز ارز‌ها به قله ۴۲ هزار دلار رسید، فشار فروش از جانب ماینر‌ها ایجاد شد و بیت کوین افتی ۱۸ درصدی را تجربه کرد و به نزدیک ۳۰ هزار دلار رسید. این سقوط برق‌آسا خاطره‌های سال ۲۰۱۷ را زنده کرد که بیت کوین از قله خود سقوط کرد و قیمت آن به حدود ۱۰ هزار دلار رسید. حدودا ۳ سال طول کشید تا بیت کوین دوباره بتواند دوباره قله ۲۰۱۷ را لمس کند.

اینک سطح ۳۵ هزار دلار بسیار سطح مهمی است و اگر معاملات بیت کوین در بالای این سطح حفظ شود، می‌توان انتظار حرکت صعودی به بالای ۴۰ هزار دلار را داشت. اما اگر این سطح شکسته شود، احتمالا وحشت بازار را فرا می‌گیرد و فشار فروش بیشتری ایجاد خواهد شد. اگر بیت کوین نتواند جایگاه محکمی را برای خود تثبیت کند، احتمالا به سطح حمایتی روانشناختی ۳۰ هزار دلار برخواهد گشت و این راه را برای سقوط به قله ۲۰ هزار دلاری سال ۲۰۱۷ هموار خواهد ساخت.

البته خطر اصلاح‌های بیشتر می‌تواند با موقعیت‌هایی برای سودآوری هم همراه باشد. ترید قرارداد‌های آتی با استفاده از لوریج یکی از این موقعیت‌هاست. زمانی که بازار بیت کوین نزولی می‌شود و فشار فروش ایجاد می‌شود، با استفاده از لوریج می‌توان از اعتبار بیشتری برخوردار شد و معاملاتی سودآور را در زمان دامپ قیمت انجام داد.

البته این گونه بازار‌ها ریسک بسیار بالایی دارند و تنها تریدر‌های حرفه‌ای می‌توانند در آنها کسب سود کنند. شاید بهترین گزینه برای افرادی که در این بازار‌ها حرفه‌ای نیستند، صبر کردن و نگهداری کوین‌ها باشد. پادشاه رمز ارز‌ها بار‌ها نوساناتی شدید را تجربه کرده است و در نهایت قله‌های جدیدی را خلق کرده است. نظر شما چیست؟ بیت کوین تا کجا پایین خواهد رفت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43240
دکمه بازگشت به بالا